Zakrzepowe zapalenie żył Totalna Biologia

Zakrzepowe zapalenie żył Totalna Biologia

Zakrzepowe zapalenie żył Totalna Biologia

Zakrzepowe zapalenie żył wiąże się z zablokowaniem przepływu krwi w żyłach, zwłaszcza kończyn dolnych. Przyczyną jest zakrzep powstający często w wyniku unieruchomienia (na przykład po założeniu gipsu), choroby żylakowej, czy nadmiernej krzepliwości krwi.

Krew symbolizuje swobodny przepływ życia w żyłach kończyn dolnych. Układ ruchu osoby jest wiec ograniczony w działaniu, podrażniony, uszkodzony, ponieważ ta blokada przepływu krwi wskazuje na utratę radości w związku z nogami, które niosą mnie przez życie ku różnym celom.

 

Totalna Biologia zakrzepowe zapalenie żył – chcę ugryźć kogoś, aż do krwi

Zakrzepowe zapalenie żył Totalna Biologia pojawia się po nagłym, niespodziewanym zdarzeniu w życiu, które powoduje u osoby mnóstwo niezrozumienia i ogranicza jej wolność. Osoba chciałaby „ugryźć kogoś aż do krwi”. Ponieważ krew nie wraca już z nóg w górę ciała, możliwe, że osoba czuje się zmuszona do podnoszenia kogoś na duchu: często może dotyczyć to jej partnera, który stale jest przygnębiony i widzi wszystko w czarnych barwach. W zależności od tego, czy problem dotyczy lewej nogi (odpowiednikiem będzie wnętrze osoby), czy prawej nogi (odpowiednikiem będzie zewnętrzne osoby), czy obu nóg? Wówczas osoba może określić, w jakim wymiarze i w jakim kierunku obawia się lub nie chce iść, nie akceptuje nowego miejsca, do którego zmierza.

 

Zakrzepowe zapalenie żył zatrzymanie w życiu

Totalna Biologia mówi o tym, że osoba „psuje sobie krew” w związku z pewnymi sytuacjami, w jakich stawia ją życie. Następuje wiec zatrzymanie, spowolnienie z powodu jakiegoś uczucia, które ogranicza jej radość i szczęście w życiu. Być może osoba przeżywa frustracie w sferze seksualnej. Może mieć skłonność do obwiniania innych, pogardzania nimi; może przypisywać im odpowiedzialność za niedostatki, których doświadcza w życiu i które odbierają jej radość życia.

  • „Niepewnie stoję na nogach„, brak mi stabilności.
  • Moje wątpliwości są dla mnie dużym ciężarem.
  • Czuje się bezsilna. Czy zasługuję na szczęście?
  • Mam poczucie, ze wszystko stoi w miejscu, zastyga, nic się nie porusza. A może chciałabym, aby tak było?
  • Nie mogę znieść mojego męża. Nigdy nie jest zadowolony. Wszystko jest dla niego czarne lub białe. Nieustannie muszę go pocieszać.
  • Konflikty obniżenia wartości w klanie rodzinnym.
  • Konflikt „kuli u nogi”, „brudy rodzinne, którym jest trudno przepłynąć”.

Jeżeli potrzebujesz przyjrzeć się swojemu problemowi z bliska zapraszam na konsultację Klinika Ohana.

 

O mnie

Nazywam się Katarzyna Jedlińska i pragnę zapewnić cię o tym, że moim życiowym powołaniem jest dbanie o zdrowie zarówno swoje, jak i innych. Kiedy żadna z metod medycyny konwencjonalnej nie przynosi ulgi, ja poszukuję rozwiązań. W skutecznej praktyce jaką prowadzę pomagam odnaleźć przyczynę choroby, po to byś mogła z SUKCESEM WRÓCIĆ do ZDROWIA.