O mnie

Oferuję wsparcie psychologiczne chorym somatycznie. W swojej pracy łączę psychologię z geneologią. W drzewie rodowym poszukuję źródła problemów natury materialnej, społecznej czy uczuciowej.

Od najmłodszych lat czułam że medycyna jest moim powołaniem…

 

Katarzyna Jedlińska

Jestem psychologiem, który w swojej pracy łączę wiedzę akademicką z podejściem holistycznym, uwzględniającym wzajemny wpływ i zależności między umysłem, psychiką i somatyką. Szczególną uwagę kieruję w stronę odnalezienia wpływu emocji na biologię ciała, po to byś mogła z satysfakcją POWRÓCIĆ do ZDROWIA

W praktyce integruję różne klasyczne podejścia terapeutyczne takie jak psychodynamiczne, psychoanalityczne, ale również pracuję poprzez psychogenealogię, Somatic Experiencing, Totalną Biologię, Biologikę, Recall Healling, Ustawienia Systemowe Hellingera, Uzdrawianie Rodu i inne. Z mojej pomocy korzystają osoby z obniżonym samopoczuciem, dyskomfortem psychicznym, z zaburzeniami odżywiania, bezpłodnością, chorobami nowotworowymi i innymi psychosomatycznymi dolegliwościami.

 AKTUALNIE

  • Poszerzam swoją wiedzę podczas kursu Psychotraumatologii parktycznej w podejściu psychoanalitycznym. Narzędzie to ukierunkowane jest na pracę z osobami dotkniętymi przeżyciami traumatycznymi.
  • Somatic Experiencing® (SE) – Terapia Traumy metodą Petera Levine .
  • NARM™ (NeuroAffective Relational Model) – Terapia traumy relacyjnej.

WIEDZE SPECJALISTYCZNĄ UZYSKAŁAM

na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym  SWPS w Warszawie. Jestem absolwentką psychologii o specjalności psychologia zdrowia. Ukończyłam również dwa kierunki zarządzania: Zarządzanie Organizacjami Publicznymi i Zarządzanie Przedsiębiorswem.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach, warsztatach, szkoleniach, konferencjach.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Prywatną praktykę prowadzę od końca 2019 roku. Skupiam się w niej głównie na przetwarzaniu destrukcyjnych emocji, które wywołały chorobę w ciele, ale też na budowaniu zasobów i poprawianiu samoregulacji.

Swoją praktykę prowadzę stacjonarnie i on-line.

SPECJALIZUJĘ SIĘ GŁÓWNIE W:

  • poszukiwaniu źródła choroby, tzw. psychobiologicznego “zapalnika”,
  • ujawnianiu blokujących, ukrytych dynamik rodowych zwłaszcza wtedy, gdy nie wiadoma jest przyczyna choroby,
  • wdrażaniu odpowiednich technik poszerzania świadomości przez Psychoterapię czy pracę z ciałem,  bioenergoterapię – Chirurgia Fantomowa, Uzdrawianie Praniczne. Powyższe aktywizują procesy w ciele i pozwalają na poziomie komórkowym oczyścić organy wewnętrzne z toksyn, z zatruwających emocji oraz z pokoleniowych traum.
MOJE DOŚWIADCZENIE UZUPEŁNIAJĄ ODBYTE PRAKTYKI ZAWODOWE
.
Psychoterapia, pomoc psychologiczna i psychiatryczna w ośrodku Grupy Synapsis (Warszawa)- konsultacja neuropsychologiczna; konsultacja lekarza psychiatry z elementami diagnozy; konsultacja psychologiczna (wywiad, oferta); terapia rodzin i perspektywa systemowa; zjawiska w psychoterapii (perspektywa psychoanalityczna); praktyczne aspekty pracy z nastolatkami i młodymi dorosłymi (elementy psychodramy); praktyczne aspekty pracy z grupą; propedeutyka zaburzeń chorób afektywnych; praca metodą dialogu motywacyjnego; praktyczne aspekty psychoterapii w kontekście różnic międzykulturowych; pomoc psychologiczna i terapia osób oraz rodzin z doświadczeniem straty; wybrane aspekty kończenia terapii – perspektywa kliniczna.
error: Content is protected !!