O mnie

Od najmłodszych lat czułam że medycyna jest moim powołaniem…

OHANA – Rodzina

Nazywam się Katarzyna Jedlińska – jestem Psychologiem i pragnę zapewnić cię o tym, że moim życiowym powołaniem jest dbanie o zdrowie zarówno swoje, jak i innych. Kiedy żadna z metod medycyny konwencjonalnej nie przynosi ulgi, ja poszukuję rozwiązań. W skutecznej terapii jaką prowadzę pomagam odnaleźć przyczynę choroby, po to byś mógł POWRÓCIĆ do ZDROWIA. Od najmłodszych lat czułam, że MEDYCYNA jest moim prawdziwym powołaniem. Swoje zainteresowania szczególnie skupiłam na ochronie RODZINY. Wobec czego powołałam do życia Ohanę, gdzie z hawajskiego  OHANA –  oznacza  RODZINĘ

Wiedz, że aby poradzić sobie z chorobą zobowiązany będziesz do zmiany swojej życiowej postawy. Jako kreator własnego doświadczenia zaczniesz świadomie wybierać taki tryb życia, który będzie cię wspierał w odnalezieniu ścieżki do pełni ZDROWIA. Ja będę jedynie twoim przewodnikiem na chwilę, abyś decydując się na NOWY POCZĄTEK dotarł tam, gdzie chcesz się znaleźć.

Specjalizuję się głównie w:

  • poszukiwaniu źródła choroby, tzw. psychobiologicznego “zapalnika”,
  • ujawnianiu blokujących, ukrytych dynamik rodowych zwłaszcza wtedy, gdy nie wiadoma jest przyczyna choroby w ciele,
  • wdrażaniu odpowiednich technik poszerzanie świadomości poprzez Psychoterapię, praca z ciałem poprzez bioenergoterapię – Chirurgia Fantomowa, Uzdrawianie Praniczne, które aktywizują procesy w ciele i pozwalają na poziomie komórkowym oczyścić organy wewnętrzne z toksyn, z zatruwających emocji oraz z pokoleniowych traum.

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu Biologiki (Roberto Barnai), Recall Healing (Gilbert Renaud), medycyny chińskiej (The International Academy of Reflexology & Meridian Therapy), Thetha Healing (Vianna Stibal), Chirurgii Fantomowej i Struktury Pola i Oscylacji Promieni (Maria Kerth), Uzdrawiania Pranicznego (Lucyna Tomaszewska) Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera (Gerhard Walper, Wolfgang Deusser).

Aktualnie poszerzam swoją wiedzę w Śląskiej Szkole Psychoterapii, gdzie odbywam całościowe szkolenie w zakresie Psychoterapii atestowane przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Podstawowe dwa podejścia w tym kursie to podejście psychodynamiczne i psychodrama.
Moje doświadczenie uzupełniają odbyte praktyki zawodowe: Psychoterapia, pomoc psychologiczna i psychiatryczna w ośrodku Grupy Synapsis (Warszawa)- konsultacja neuropsychologiczna; konsultacja lekarza psychiatry z elementami diagnozy; konsultacja psychologiczna (wywiad, oferta); terapia rodzin i perspektywa systemowa; zjawiska w psychoterapii (perspektywa psychoanalityczna); praktyczne aspekty pracy z nastolatkami i młodymi dorosłymi (elementy psychodramy); praktyczne aspekty pracy z grupą; propedeutyka zaburzeń chorób afektywnych; praca metodą dialogu motywacyjnego; praktyczne aspekty psychoterapii w kontekście różnic międzykulturowych; pomoc psychologiczna i terapia osób oraz rodzin z doświadczeniem straty; wybrane aspekty kończenia terapii – perspektywa kliniczna.
Nabywanie umiejętności leczenia zaburzeń psychicznych i zachowania, dr n.med. Stanisław Oziemski.
error: Content is protected !!