Ustawienia

Hellingera

na figurkach, w stanie Alfa

„Przyczyny pewnych chorób kryją się często w systemie. Ten związek widać często w dynamice „Podążam za tobą” lub „Lepiej ja niż ty”. Gdy zna się podstawowe dynamiki, można je rozbroić i w ten sposób złagodzić wiele cierpienia”.

Bert Hellinger

Sprawdź, z którymi z przodków jesteś połączony? Czyj los powtarzasz?

Ustawienia systemowe służą do ujawnienia ukrytych dynamik istniejących w rodzie, które mogą być przyczyną chorób i cierpienia. Ród i rodzina zachowują się tak, jak gdyby miały wspólną duszę, która dba o to, by w rodzinie zachowana była równowaga między zyskiem, a stratą. Istnieje w niej głęboka potrzeba sprawiedliwości i wyrównania. Dzieje się to ponad pokoleniami.

To niesamowite jak informacje z drzewa rodowego kodują nasze zdrowie, jak „dziedziczymy” emocje i rodzinne programy? Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że przeżyte przez naszych przodków doświadczenia wpływają na życie, które wiedziemy. Ich traumatyczne, nierozwiązane konflikty zostają zapisane w „pamięci rodu” i przekazywane są z pokolenia na pokolenie czy tego chcemy, czy nie. Byś mógł uzdrowić rodzinne programy istotne jest sprawdzenie, z którymi z przodków jesteś połączony w drzewie genealogicznym, czyj los powtarzasz?

Za pomocą figurek lub poprzez podświadomą pracę z umysłem sprawdzam co dzieje się w polu. To co zostaje zauważone, ma okazję „wypłynąć na światło dzienne”. Reprezentanci, którzy biorą udział w podświadomym procesie, poprzez swoje zachowania, ubiory, gesty, odczucia dostarczają informacji, które prowadzą do odnalezienia rozwiązania.

W istocie wszystko jest ważne. Chodzi o to, by wprowadzić „nowy” porządek.

Pracuję również z GENEOGRAMEM, który pozwala ustalić wzorce jakie powstały w systemie rodzinnym. W oparciu o psychobiologiczną wiedzę wnikliwie śledzę powtarzające się schorzenia, wydarzenia czy emocje oraz odkrywam zasoby, które mogą stanowić wsparcie w rozwoju. Praca z GENEOGRAMEM pozwala uświadomić, które z doświadczeń płynących z rodu mają wpływ na obecne życie? Wszystko po to, byś mógł.

Niegdyś wiedza o snach była w posiadaniu mędrców, wtajemniczonych i uzdrowicieli. Z ich bogactwa korzystały starożytne praktyki lecznicze.


Ustawienia na figurkach ( 1h )

error: Content is protected !!