Bielactwo Totalna Biologia

Bielactwo Totalna Biologia

O czym mówi Bielactwo w Totalnej Biologii?

Bielactwo  nabyte jest to choroba depigmentacyjna skóry uznawana za najczęstszą. W jej przebiegu skóra staje się biała w pewnych obszarach tworząc wyraźnie odbarwione plamy. Zmiany mogą pojawiać się na dowolnej części ciała, w tym na twarzy i rękach. Bielactwo występuje wówczas, kiedy osoba nie czuje się związana z otaczającymi ją ludźmi czy sprawami. Ma wrażenie, że utraciła swoją tożsamość, nie ma jej. Nie ma poczucia przynależenia do rodziny, społeczności, zespołu w pracy. Ponieważ czuje się „splamiona”nieczysta”, chciałaby aby ta plama zniknęła – w efekcie zamiast ciemnej plamy pojawia się biała. Osoba ma poczucie, że spotkał ją „rozbój w biały dzień”, że ktoś odebrał jej wszystko co miała, w sensie fizycznym lub emocjonalnym. Być może chciałaby „zniknąć” lub stać się „niewidzialną”, aby pozostać niezauważoną.

 

Bielactwo Totalna Biologia poczucie splamienia

Bielactwo Totalna Biologia poczucie „splamienia” może wywodzić się z jakiegoś doświadczenia seksualnego własnego lub członka rodziny. Osoba może mieć wrażenie, że została oddzielona od bliskich osób lub jednej takiej osoby. Odbiera to jako coś obrzydliwego, a ich nieobecność bardzo jej ciąży. Nie mogła zapobiec temu rozstaniu, które było nagłe i gwałtowne, ani też go powstrzymać. Gdyby to nastąpiło, to wówczas doszłoby do katastrofy, śmierci czy wykluczenia. Korzenie, fundamenty osoby zostały naruszone. Jej plany zostały pokrzyżowane. Osoba mogła przeżyć dane wydarzenie jako zerwanie więzi z ojcem lub kimś, kto był dla niej jak ojciec (w bardziej subtelnym ujęciu może chodzić o Ojca Niebieskiego, o Boga, w którego wierzy). Osoba straciła orientację, punkt odniesienia, najczęściej związany z ojcem. Ojca wyczuwa jako kogoś obcego, tego co nie chroni. Powyższa sytuacja wywołuje w niej poczucie winy i niskiej wartości, ponieważ osoba czuje się brudna, splamiona. Gdyby mogła „umyć od tego ręce”, „oczyścić się z wszelkich zarzutów”, wówczas mogłaby odzyskać godność. Konkretne miejsca ciała, w którym wystąpiły zmiany, wskazuje na aspekt życia osoby, którego to dotyczy.

 

Totalna Biologia Bielactwo rozbicie tożsamości

Totalna Biologia Bielactwo mówi o tym, że Jakaś część osoby jest całkowicie ukryta, oddzielona od całości, pogrążona w ciemności. Chciałaby być „biała jak śnieg”, „nieskazitelna”, niewinna jak dziecko. Osoba zazwyczaj odrzuciła jakąś część siebie, swoją impulsywną twórczą stronę. Istnieje w niej sprzeczność między tym czego ją nauczono, a jej prawdziwymi, osobistymi wartościami. Osoba w rzeczywistości chowa się, aby się chronić. Została dotknięta do żywego w dzieciństwie i wciąż jeszcze czuje się bezbronna. Zbudowała sobie nową osobowość, aby zadowolić innych, unikając w ten sposób jakiejś krzywdy. W głębi siebie osoba ma ochotę wszystkich pozabijać, bo nikt jej nie rozumie. Nie widzi już jasno tego co powinna zrobić, ponieważ za dużo uwagi poświęciła oczekiwaniom innych osób, a za mało temu czego sama chce.

 

Bielactwo a trauma transgeneracyjna

Bielactwo jest ostrą fazą konfliktu, którego faza zdrowienia nigdy nie nastąpiła, konflikt wciąż trwa. W życiu takiej osoby mógł zostać aktywowany uraz dziedziczny, a osoba ta doświadczyła traumy i okoliczności przypominających intensywne emocje, których doświadczył w swoim życiu przodek.

Jeżeli potrzebujesz przyjrzeć się swojemu problemowi z bliska zapraszam na konsultację Klinika Ohana.

 

 

O mnie

Nazywam się Katarzyna Jedlińska i pragnę zapewnić cię o tym, że moim życiowym powołaniem jest dbanie o zdrowie zarówno swoje, jak i innych. Kiedy żadna z metod medycyny konwencjonalnej nie przynosi ulgi, ja poszukuję rozwiązań. W skutecznej praktyce jaką prowadzę pomagam odnaleźć przyczynę choroby, po to byś mogła z SUKCESEM WRÓCIĆ do ZDROWIA.
error: Content is protected !!