14.03.24r. ONLINE warsztat Zdrowie, a choroba

Ustawienia systemowe online

 

 

Cykl terapeutyczny „Zdrowie, a choroba” grupa ONLINE – edycja 1

 

Co sprawia, że chorujemy i co nas uzdrawia? Skąd pochodzi choroba? Czy choroba pochodzi z ciała? Czy choroba tylko ujawnia się w ciele, podczas gdy jej źródło leży gdzie indziej?

Wiele chorób, przede wszystkim choroby przewlekłe, upośledzenia, psychozy wynikają z systemowego nieporządku. I tak na przykład:

  • nerwica – mówi o przerwanym ruchu pierwotnej miłości,
  • jelito grube – skrywa najgłębsze tajemnice twojego ciała, nawiązuje do podłych, niewybaczalnych zachowań innych osób (mówi o nadużyciach, o kazirodztwie, o gwałtach).
  • choroby skóry – twoja skóra jako czuły aparat psychiczny opowiada o oddzieleniu, odrzuceniu, separacji,
  • choroby autoimmunologiczne – nawiązuje do historii rodu, w której jakiś ojciec w nie odegrał swojej roli (nie ochronił). Osoba ma poczucie, że „nie ma prawa się bronić i przejmuje konflikt innej osoby”,
  • problemy z pamięcią – patrzą na szeroko rozumiane relacje z ojcem, relacje z twoim ojcem, relacje twojego ojca z jego ojcem, albo jeszcze głębiej. Ważne tu będzie, który z mężczyzn w rodzie był nieobecnym ojcem?
  • oskrzelaproblemy w tym obszarze pojawiają się, kiedy wróg jeszcze nie zaatakował, ale przeczuwasz już niebezpieczeństwo, ono niejako „wisi w powietrzu”. Do jakich sytuacji z okresów wojny nawołują Twoje oskrzela? Jakie granice zostały naruszone we wcześniejszych pokoleniach? Jaka niezgoda, przekroczenie pojawiło się w związku z bliskimi osobami, sąsiadami?

Praca metodą Ustawień Systemowych Berta Helingera pozwala na zobaczenie problemów, trudności, zastojów życiowych poprzez poszerzanie naszej świadomości. Ustawienia Rodzinne otwierają nowy wymiar dla rozumienia zdrowia i choroby. Wglądy, które się podczas nich pojawiają są nierzadko przełomowe i nie sposób sobie wyobrazić, jak daleko mogą one nas zaprowadzić.

Grupa terapeutyczna  „ Zdrowie, a choroba” ma charakter otwarty, czyli nabór do grupy na poszczególne spotkania trwa cały cykl. Można uczestniczyć w całym procesie (5 spotkań) lub w wybranym przez siebie spotkaniu/spotkaniach. ​

 

Terminy i tematy spotkań:  czwartki g.18.00-g.21/22.00

Inwestycja:  440 zł

 

1 luty 2024 (czwartek) – ZDROWIE, A CHOROBA  – Co sprawia, że chorujemy i co nas uzdrawia?
14 marzec 2024 (czwartek) – LĘK I STRACH – Kiedy naprawdę się boję, a kiedy lęk rządzi moim ciałem?
18 kwiecień 2024 (czwartek) – TRAUMA – Jak przeszłe doświadczenia własne, ale i moich przodków odcisnęły piętno na losie, który wiodę?
9 maj 2024 (czwartek) – CHOROBA – dlaczego, kiedy choruje moja dusza pojawiają się symptomy w ciele?
13 czerwiec 2024 (czwartek) – WYJŚCIE Z KRYZYSU Jak znaleźć rozwiązanie w sobie?

 

Czas trwania: Zajęcia odbywają się w g. 18.00 – g. 21/22.00. Cykl terapeutyczny jest procesem grupowym, wobec czego proszę abyś zorganizował/a swój czas tak, abyś mógł/a w nim w pełni uczestniczyć. Są cztery stałe miejsca jako uczestnika z własnym tematem do pracy. Nie ma ograniczeń, co do ilości uczestników w roli reprezentanta. ​

Adres online: zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie. Warunkiem uzyskania linku do spotkania jest zrobiona opłata za cały cykl spotkań lub za pojedyncze spotkanie na co najmniej 2 dni przed datą spotkania.

Bilet możesz zakupić w sklepie na stronie: klinikaohana.pl lub dokonać wymaganej opłaty na konto.

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Jeżeli potrzebujesz faktury – daj znać i prześlij swoje dane do faktury przed wydarzeniem, a w tytule mail koniecznie wpisz FAKTURA – WARSZTAT (data).

 

Osoby, które korzystały z moich usług  piszą tak:
Agnieszka: „Jestem wdzięczna Pani Kasi. Dawno nie czułam się tak dobrze. Przeszłam prawdziwą transformację”.
Biruta: „Pani Kasia to niezwykle ciepła, empatyczna i profesjonalna osoba. Dzięki jej wiedzy, umiejętnościom i empatii czuję i widzę że przechodzę ogromną transformację. Niezwykle cenne dla mnie jest pojednanie się że swoim rodem.”
Anita: „Dzięki pracy która wykonujemy czuje się lepiej, udaje mi się zmienić moje życie.”
Ewa: „Pani Kasiu za Pani przyczyną weszłam w głęboki proces. Dzieje się.”

 

Jeżeli po głębokim procesie będziesz potrzebować wsparcia to zapraszam cię:

 

O mnie:

Katarzyna Jedlińska na co dzień funkcjonuję jako Psycholog, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta w Klinice Zdrowia Ohana. Od kilku lat pracuję z osobami z dolegliwościami psychosomatycznymi, zmagającymi się z doświadczeniami traumatycznymi, dotyczącymi kształtowania się wczesnych więzi na poziomie rodzic – dziecko. Jestem szczególnie skupiona na pracy z traumą transgeneracyjną, z przekazami przodków, z tajemnicami Drzewa Rodowego, ale też uwalnianie traumy z ciała Somatic Experiencing, czy regulowanie emocji Integral Somatic Psychology. Ustawień systemowych uczyłam się od Gerharda Walpera, Wolfganga DeuBera, prof. Joaquima Parra Marujo i innych. Ukończyłam również 2 letnie szkolenie Asystenta Psychodramy. Prowadzę terapię indywidualną w gabinecie i online. Jestem autorką ebooka Program Wsparcia Jelit, niezbędnik dla osób z dolegliwościami ze strony jelit. Stworzyłam kurs, którym w prosty sposób opowiadam o oddziaływaniu psychiki na dolegliwości ciała „Psychosomatyka. Co zrobić gdy choruje dusza i cierpi ciało”.

Jeśli coś Cię do mnie woła to zapraszam z miłością.

Ustawienia Systemowe Online – warsztaty

Ustawienia Systemowe online – warsztaty

Jedną z najcenniejszych metod poznania nieświadomego wymiaru naszego funkcjonowania jest praca z wykorzystaniem reprezentantów. Podczas Ustawienia Systemowe online będziemy przyglądali się dynamikom tworzącym blokady. Będziemy je obserwować i ich doświadczać. Pozwoli nam to na wyłonienie tego co niewidziane, nienazwane, wykluczone. Będziemy mieli sposobności zidentyfikować podświadome programy, które sterują naszymi emocjami, zachowaniem, decyzjami. To, co ukarze się podczas Ustawień Systemowych da nam możliwość dopełnienia i zmiany. Pole grupy ma tu swoje osobliwe znaczenie.

 

Przychodzimy na Ustawienia systemowe, by zmienić zastaną dynamikę, ustawić swój SUKCES. Reprezentanci, którzy biorą udział w procesie, poprzez swoje zachowania, ubiory, gesty, odczucia pozwalają ujawnić ukrytą dynamikę i dostarczają informacji, które usłużą odnalezieniu rozwiązania.

440,00 

error: Content is protected !!