Psychobiologia Białystok

Towarzyszy Ci ból głowy, astma, zaburzenia odżywiania? Napisz, zawsze odpisuję…

Kontakt ze mną

Potrzebujesz zmiany, czujesz się zagubiony, a może chcesz o coś zapytać? Jeśli mogę Ci coś podpowiedzieć, nauczyć, doradzić napisz do mnie.

Psychobiologia Białystok - harmonia w Twoim ciele i duszy

 

MASZ DOBRE WYNIKI BADAŃ, A MIMO TO TWOJE SAMOPOCZUCIE NIE JEST NAJLEPSZE ?

Masz problemy z odpornością i zdrowiem? Jesteś senna, przemęczona i brak Ci energii? Towarzyszy Ci przewlekły ból, astma, zaburzenia odżywiania, biegunki, zaparcia, problemy z pęcherzem i inne? Sprawdź czy przyczyna choroby, z którą się mierzysz czasem nie wynika z braku regulacji lęku?

 

Wielu z nas zakłada, że objawy, które pojawiają się w naszym ciele mają charakter medyczny. A co z objawami, które nie mają oczywistej przyczyny medycznej? Zdrowie to nie tylko brak chorób, to równowaga między ciałem, umysłem i duszą. Byś mogła cieszyć się pełnią życia w swojej Klinice kładę nacisk na holistyczne podejście do zdrowia. W swojej pracy wykorzystuję m.in. wiedzę z zakresu Psychobiologii, która daje możliwość odkrycia przyczyn chorób.

Psychobiologia Białystok – Twój klucz do zdrowia i harmonii

W Klinice Ohana Psychobologia Białystok uważam, że każdy jest unikalny i potrzebuje spersonalizowanego podejścia do zdrowia. Przeżyte traumy, negatywne przekonania i destrukcyjne emocje  bardzo często są przyczyną wielu fizycznych dolegliwości i podwaliną całego szeregu chorób. Bogate doświadczenie umożliwia mi połączenie wiedzy z różnych dziedzin, w tym psychobiologii, psychosomatyki i innych. To sprawia, że dostarczenie Ci kompleksowej opieki jest celem moich działań.

Psychobiologia – leczenie przyczyn, a nie objawów

Wykorzystywane przeze mnie podejście skupia się na poszukiwaniu przyczyn chorób, a nie tylko na objawach w ciele. Okazuje się, że kiedy umysł nie jest w stanie poradzić sobie z emocjami, to wówczas angażuje ciało. Zatem zamiast tłumić symptomy choroby za pomocą farmaceutyków, pracuję z Tobą, abyś mogła zrozumieć jaką opowieść chce przekazać Ci ciało. Potrzebujesz wiedzieć, że większość chorób u swoich podstaw ma obciążenie emocjonalne, stąd holistyczne podejście, które reprezentuję  jest ukierunkowane na odkrywanie kodu choroby. Pomogę Ci przeprogramować sposób myślenia, byś z sukcesem mogła wrócić do pełni zdrowia.

Psychobiologia Białystok – odkryj nowy wymiar zdrowia

W Klinice Ohana Psychobiologia Białystok wyzwaniem jakie stawiam w procesie zdrowienia jest przywrócenie Ci władzy nad ciałem i umysłem. Nauczenie Cię swobodnego wyrażania uczuć bez poczucia bezsilności, przytłoczenia, wściekłości, wstydu czy załamania. Twój powrót do zdrowia wspomagam bezpiecznymi i skutecznymi terapiami naturalnymi: Uzdrawianie Drzewa Rodowego, Psychoterapia przez ciało, Somatic Experiencing, Integral Somatic Psychology. Twoją psychoedukację wspieram oferując Ci ebooki, webinary, kursy szkoleniowe, na których dzielę się wiedzą na temat jak rozpoznawać sygnały rozregulowania ciała. To doskonała okazja, byś mogła poszerzyć swoje umiejętności i zdobytą wiedzę wykorzystać w życiu codziennym.

W celu umówienia się na sesję, proszę  wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do mnie maila: klinkaohana@gmail.com. Każda sesja, która odbywa się stacjonarnie lub online jest płatna z góry przelewem na konto bankowe: Płatność winna być dokonana na 2 dni robocze przed wyznaczonym terminem konsultacji.

Napisz do mnie

Zgoda na newsletter

Totalna Biologia konsultacja


Psychobiologia konsultacja
50min.

Psychobiologia konsultacja 50min.

300,00 

Totalna Biologia konsultacja 90min.


Psychobiologia konsultacja
90min.

Psychobiologia konsultacja 90min.

450,00 

Totalna Biologia konsultacja 120min.


Psychobiologia konsultacja
120min.

Psychobiologia konsultacja 120min.

500,00