Totalna Biologia

Jak mogę Ci pomóc? 

Totalna Biologia – sesje stacjonarne i online.

Czy wiesz, że  już ponad 40 lat temu niemiecki lekarz dr Ryke G. Hamer odkrył, że przyczyną większości chorób nasze emocje, a dokładnie przeżywany wewnętrzny konflikt, który nierozwiązany przechodzi w chorobę. Odkąd poznałam Totalną Biologię coś magicznego wydarzyło się w moim życiu. Spotkałam na swojej drodze wspaniałych nauczycieli, którzy pokazali mi jak pomagać innym i przywracać ich wiarę w lepsze jutro. Zatem, abym mogła odnaleźć zależności, które uwarunkowały chorobę w ciele, potrzebuję zaprosić Cię na konsultacja Totalna Biologia, w trakcie której będę poszukiwała głęboko skrywanych emocji, myśli i przekonań, a  wszystko po to, byśmy mogli odkryć czynnik, który  „zaktywował” chorobę w Twoim ciele.

W jakich chorobach pomagam?

Nowotwory, choroby przewlekłe (genetyczne), bezpłodność, endometrioza, choroby tarczycy, zaburzenia lękowe (w tym ataki paniki, fobie, nerwica lękowa), depresja, zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja, BED, choroba afektywna dwubiegunowa, trauma transgeneracyjna, choroby nerek,  pęcherza, problemy z ukł. płciowym iwiele innych.

Jak pracuję?

Jestem Psychologiem i Psychoterapeutą w nurcie psychodynamicznym i psychodramatycznym. Aktualnie poszerzam swój warsztat o wiedzę z zakresu Psychotraumatologii. W swojej pracy łączę umiejętności z wielu dziedzin. Na przestrzeni lat uczestnicząc w dziesiątkach szkoleń i kursów podnosiłam swoje kwalifikacje i ostatecznie w pracy z pacjentami wykorzystuję wiedzę z Totalnej Biologii, Biologiki, Psychobiologii (Ryke G. Hamera, Claude’a Sabbah, Marka Frechet, Bertranda Lemieux, Gilberta Renaud i inni). Poza tym korzystam z Ustawień Hellingera (Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer), a do pracy z ciałem wykorzystuję Chirurgię Fantomową. Moją nieodłączną pasją jest Psychogenealogia (Anne Schutzenberger)  i praca z traumą rodową.

A oto niektóre z opinii moich klientów:

Marta: „Pani Kasiu, wczoraj napisałam list, tak jak mi Pani poradziła… A w tym czasie moja córka obudziła się jak tylko zaczęłam proces, główka mokra… Następnie przysnęła, spała niespokojnie, jakby miała koszmary…  W połowie rytuału z listem dostała okropnego świądu, płakała z bólu, prawa nóżka od kolanka do stópki, cała ją swędziała. A potem wszystko się uspokoiło…”

Ula: „Pani Kasiu… Jestem w ciąży… Dziękuję za wszystko… Jestem wdzięczna, że spotkałam Panią na swojej drodze.”

Ania: „Pani Kasiu wczoraj zrobiłam synkowi szeptanki. Wstał rano jak odmieniony, jakby nie mój syn. Ze złoszczącego się chłopaka stał się taki milusiński, że całował wszystkich po kolei J Bardzo dziękuję. Bez Pani ogromnej wiedzy by się to nie udało”.

Jeśli chcesz zobaczyć jak omawiam przypadek na żywo, wejdź na mój kanał na YT: Totalna Biologia Ohana.

Jeśli potrzebujesz wyjątkowej terapii, takiej która należycie dopasuje się do Ciebie i Twoich potrzeb, a zarazem pozwoli na wykorzystanie dostępnych zasobów, zapraszam Cię do skorzystania z usługi – Wyjątkowa terapia. Właśnie tam, podczas wspólnej podróży będziesz mogła cieszyć się całą przestrzenią, która otworzy się na Ciebie i doświadczane troski.

 


Totalna Biologia Konsultacja
(50min)


Totalna Biologia Konsultacja
( 1,5h )


Totalna Biologia Konsultacja
( 2h )


Pakiet Promocyjny
10 sesji  (50min)


Pakiet Promocyjny
10 sesji ( 1,5h )


Pakiet Promocyjny
5 sesji ( 2h )

error: Content is protected !!