Totalna Biologia

Totalna Biologia pozwala odnaleźć i zrozumieć sens choroby oraz przyczyny, które ją wywołały. Uczy nas jak możemy rozpoznawać sygnały, które manifestują się w postaci  psychosomatycznych dolegliwości. Wszystko po to, byś mogła odnaleźć zależności między zgłaszanymi objawami, a nieprzepracowanymi, traumatycznymi doświadczeniami przodków.

Jak mogę Ci pomóc?

Totalna Biologia sesje stacjonarne i online

 

Jakie konflikty emocjonalne kryją się za Twoim niedomaganiem w ciele?

Totalna Biologia® jest wynikiem ponad 30 lat badań, pracy i doświadczenia francuskiego lekarza Claude’a Sabbaha. Według jej autora Biologia Organizmów Żywych jest dyscypliną, który ma „wyjaśniać globalnie, jak funkcjonuje życie”.  Jej praktyczne zastosowanie określane było przez Sabbaha jako „Biologiczne Deprogramowanie”. Totalna Biologia® stanowi zintegrowaną wiedzą z różnych systemów takich jak: Germańska Nowa Medycyna (GNM) dr Ryke’a Geerda Hamera, biologiczne prawa rządzące światem zwierząt i roślin, współczesna medycyna, psychologia, biologia i Biologiczne Pamięciowe Cykle Komórkowe, Projekt/Cel wg dr Marca Fréchet’a, Psychogenealogia wg prof. Anne Ancelin Schutzenberger. Totalna Biologia® łącząc wymienione dziedziny rozszerza spojrzenie na pacjenta, szukając przyczyn choroby w transgeneracyjnych przekazach, okresie Projektu-Celu (od 9 miesięcy przed poczęciem do 1 roku życia), oraz całej historii życia osoby zgłaszającej problem. Wiedza z zakresu Totalnej Biologii® poparta jest wieloma uznanymi badaniami naukowymi oraz obserwacjami przyrody, jak też ogromnym doświadczeniem i sukcesami w pracy z pacjentami (dr G.R. Hamer, dr Claude Sabbah, dr Gilbert Renaud, dr Gerard Athias oraz ich współpracownicy i uczniowie). Badania i odkrycia dr G.R.Hamera oraz tysiące udokumentowanych historii pacjentów i ich rodzin pozwoliły na ustalenie prawidłowości biologicznych rządzących naszym życiem, na stworzenie mapy ciała człowieka z jego chorobami i odpowiedzialnymi za nie konfliktami emocjonalnymi. Z doświadczenia wielu terapeutów pracujących tą metodą wynika, że nie ma przypadku, który nie byłby podporządkowany ogólnym prawom biologii. Choroba jest więc sposobem organizmu na przetrwanie, jest doskonałym rozwiązaniem biologicznym mózgu.

W jakich chorobach Cię wspieram?

 

Odkąd poznałam Totalną Biologię® coś magicznego wydarzyło się w moim życiu. Spotkałam na swojej drodze wspaniałych nauczycieli, którzy pokazali mi jak pomagać innym i przywracać wiarę pacjentów w lepsze jutro. Zatem, abym mogła odnaleźć zależności, które uwarunkowały chorobę w ciele, chciałabym  zaprosić cię na Konsultacja Totalna Biologia, w trakcie której będę poszukiwała głęboko skrywanych emocji, myśli i przekonań, a  wszystko po to, byśmy mogli odkryć czynnik, który  „zaktywował” chorobę w ciele. Choroby, w których oferuję psychologiczne wsparcie to: nowotwory, choroby przewlekłe (genetyczne), bezpłodność, endometrioza, choroby tarczycy, zaburzenia lękowe (w tym ataki paniki, fobie, nerwica lękowa), depresja, zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja, BED, choroba afektywna dwubiegunowa, trauma transgeneracyjna, choroby nerek, pęcherza, problemy z ukł. płciowym i wiele innych.

Jak pracuję?

Jestem osobą, który łączy wiedzę z zakresu psychobiologii z podejściem holistycznym, uwzględniającym wzajemny wpływ i zależności między umysłem, psychiką i somatyką składające się na dobrostan człowieka. Na przestrzeni lat uczestnicząc w dziesiątkach szkoleń i kursów podnosiłam swoje kwalifikacje i ostatecznie w pracy z pacjentami wykorzystuję całą swoją wiedzę akademicką oraz wiedzę z zakresu  Totalnej Biologii® (dr Ryke G. Hamer, dr Claude’a Sabbah, dr Mark Frechet, dr Bertranda Lemieux, dr Gilbert Renaud i inni), Biologiki (Roberto Barnai) i inne. W razie potrzeby prowadzone sesje wzbogacam Ustawieniami Hellingera (Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer), a do pracy z ciałem wykorzystuję delikatną bioenergoterapię w postaci Chirurgii Fantomowej. Moją nieodłączną pasją jest Psychogenealogia (Anne Schutzenberger) oraz praca z rodową traumą.

Opinie klientów:

 

Marta: „Pani Kasiu, wczoraj napisałam list, tak jak mi Pani poradziła… A w tym czasie moja córka obudziła się jak tylko zaczęłam proces, główka mokra… Następnie przysnęła, spała niespokojnie, jakby miała koszmary…  W połowie rytuału z listem dostała okropnego świądu, płakała z bólu, prawa nóżka od kolanka do stópki, cała ją swędziała. A potem wszystko się uspokoiło…”

 Ula: „Pani Kasiu… Jestem w ciąży… Dziękuję za wszystko… Jestem wdzięczna, że spotkałam Panią na swojej drodze.”

 Ania: „Pani Kasiu wczoraj zrobiłam synkowi szeptanki. Wstał rano jak odmieniony, jakby nie mój syn. Ze złoszczącego się chłopaka stał się taki milusiński, że całował wszystkich po kolei. Jestem bardzo wdzięczna, bez Pani ogromnej wiedzy to by się nie udało”.

 

 


Konsultacja Totalna Biologia
50min

Konsultacja Totalna Biologia 50min.

250,00


Konsultacja Totalna Biologia
1,5h

Konsultacja Totalna Biologia 1,5h

350,00


Konsultacja Totalna Biologia
2h

Konsultacja Totalna Biologia 2h

450,00


Konsultacja Totalna Biologia
10 sesji  50min

Konsultacja Totalna Biologia 10 sesji 50min.

2350,00


Konsultacja Totalna Biologia
10 sesji 1,5h

Konsultacja Totalna Biologia 10 sesji 1,5h

3290,00


Konsultacja Totalna Biologia
5 sesji 2h

Konsultacja Totalna Biologia 5 sesji 2h

2115,00

error: Content is protected !!