Psychobiologia

Psychobiologia pozwala odnaleźć i zrozumieć sens choroby oraz przyczyny, które ją wywołały. Uczy nas jak możemy rozpoznawać sygnały, które manifestują się w postaci  psychosomatycznych dolegliwości. Wszystko po to, by można było odkryć zależności między zgłaszanymi objawami, a nieuświadomionymi emocjami, które wyrażają się w formie fizycznego bólu lub niewytłumaczalnych medycznie objawów.

Jak mogę Ci pomóc?

Psychobiologia konsultacje stacjonarne i/lub online

 

Dolegliwości w ciele jako odpowiedź na emocjonalne konflikty

 

Psychobiologia pozwala nam zrozumieć co dzieje się w naszym organizmie i dlaczego ma to miejsce. Szacuje się, że 80% wizyt u lekarzy dotyczy problemów niemedycznych. W przeważającej większości dolegliwości  pacjentów zgłaszających się z objawami medycznymi, wynikają z braku regulacji lęku i/lub somatycznego doświadczania emocji. W sytuacji, kiedy dotyka nas niespodziewany, dramatyczny stres, który w perspektywie długoterminowej byłby śmiertelny i doświadczamy tego stanu w samotności, wówczas staje się on zagrożeniem dla naszego biologicznego przetrwania. Poziom napięcia wzrasta na tyle, że świadomy umysł nie jest w stanie dłużej zajmować się traumatycznym, uciążliwym zdarzeniem i w związku z tym mózg, aby nie przeciążać organizmu, przesuwa problem do podświadomości, która znajduje rozwiązanie w obrębie biologii. Nieświadomy umysł, z precyzją superkomputera przenosi napięcie z poziomu emocjonalnego na poziom ciała i zapisuje konflikt do czasu, w którym znajdzie odpowiednie wyjaśnienie. Treść emocjonalna biologicznego konfliktu będzie warunkowała umiejscowienie DHS w mózgu. Choroba jest więc sposobem organizmu na przetrwanie, jest doskonałym rozwiązaniem biologicznym, które pojawia się, aby zmusić organizm do działania oferując mu spersonalizowane rozwiązanie problemu.

W jakich chorobach Cię wspieram?

 

Odkąd poznałam Psychobiologię coś magicznego wydarzyło się w moim życiu. Spotkałam na swojej drodze wspaniałych nauczycieli, którzy pokazali mi jak pomagać innym i przywracać wiarę pacjentów w lepsze jutro. Zatem, abym mogła odnaleźć zależności, które uwarunkowały chorobę w ciele, chciałabym  zaprosić Cię na Psychobiologia konsultacja, w trakcie której będę poszukiwała głęboko skrywanych emocji, myśli i przekonań, a  wszystko po to, byśmy mogli odkryć czynnik, który „zaktywował” chorobę w ciele. Choroby, w których oferuję psychobiologiczne wsparcie to: zespół jelita drażliwego, nadciśnienie tętnicze, napięciowe bóle głowy, migreny, nowotwory, bezpłodność, endometrioza, choroby tarczycy, zespół przewlekłego zmęczenia, bruksizm, choroby nerek, pęcherzaproblemy z ukł. płciowym i wiele innych.

Przyczyn chorób poszukuję w transgeneracyjnych przekazach. Jak pracuję?

Jestem osobą, który łączy wiedzę z zakresu Psychobiologii z podejściem holistycznym, uwzględniającym wzajemny wpływ i zależności między umysłem, psychiką i somatyką składające się na dobrostan człowieka. Na przestrzeni lat uczestnicząc w setkach szkoleń i kursów podnosiłam swoje kwalifikacje i ostatecznie w pracy z pacjentami wykorzystuję całą swoją wiedzę akademicką oraz wiedzę z zakresu  Psychobiologii (dr Ryke G. Hamer, dr Claude’a Sabbah, dr Mark Frechet, dr Bertranda Lemieux, dr Gilbert Renaud i inni), Biologiki (Roberto Barnai) i inne. W razie potrzeby prowadzone sesje wzbogacam Ustawieniami Hellingera (Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer), a do pracy z ciałem wykorzystuję delikatną bioenergoterapię. Moją nieodłączną pasją jest Psychogenealogia (Anne Schutzenberger) oraz praca z Traumą rodową. Totalna Biologia® jest wynikiem ponad 30 lat badań, pracy i doświadczenia francuskiego lekarza Claude’a Sabbaha. Według jej autora Biologia Organizmów Żywych jest dyscypliną, która ma „wyjaśniać globalnie, jak funkcjonuje życie”. Jej praktyczne zastosowanie określane było przez Sabbaha jako „Biologiczne Deprogramowanie”. Totalna Biologia stanowi zintegrowaną wiedzą z różnych systemów takich jak: Germańska Nowa Medycyna (GNM) dr Ryke’a Geerda Hamera, biologiczne prawa rządzące światem zwierząt i roślin, współczesna medycyna, psychologia, biologia i Biologiczne Pamięciowe Cykle Komórkowe, Projekt/Cel wg dr Marca Fréchet’a, Psychogenealogia wg prof. Anne Ancelin Schutzenberger. Totalna Biologia łącząc wymienione dziedziny rozszerza spojrzenie na pacjenta, szukając przyczyn choroby w transgeneracyjnych przekazach, okresie Projekt-Cel (od 9 miesięcy przed poczęciem do 1 roku życia), oraz całej historii życia osoby zgłaszającej problem. Wiedza z zakresu Totalnej Biologii poparta jest wieloma uznanymi badaniami naukowymi oraz obserwacjami przyrody, jak też ogromnym doświadczeniem i sukcesami w pracy z pacjentami (dr G.R. Hamer, dr Claude Sabbah, dr Gilbert Renaud, dr Gerard Athias oraz ich współpracownicy i uczniowie). Badania i odkrycia dr G.R.Hamera oraz tysiące udokumentowanych historii pacjentów i ich rodzin pozwoliły na ustalenie prawidłowości biologicznych rządzących naszym życiem, na stworzenie mapy ciała człowieka z jego chorobami i odpowiedzialnymi za nie konfliktami emocjonalnymi. Z doświadczenia wielu terapeutów pracujących tą metodą wynika, że nie ma przypadku, który nie byłby podporządkowany ogólnym prawom biologii.

Opinie klientów:

Marta: „Pani Kasiu, wczoraj napisałam list, tak jak mi Pani poradziła… A w tym czasie moja córka obudziła się jak tylko zaczęłam proces, główka mokra… Następnie przysnęła, spała niespokojnie, jakby miała koszmary…  W połowie rytuału z listem dostała okropnego świądu, płakała z bólu, prawa nóżka od kolanka do stópki, cała ją swędziała. A potem wszystko się uspokoiło…”

 Ula: „Pani Kasiu… Jestem w ciąży… Dziękuję za wszystko… Jestem wdzięczna, że spotkałam Panią na swojej drodze.”

 Ania: „Pani Kasiu wczoraj zrobiłam synkowi szeptanki. Wstał rano jak odmieniony, jakby nie mój syn. Ze złoszczącego się chłopaka stał się taki milusiński, że całował wszystkich po kolei. Jestem bardzo wdzięczna, bez Pani ogromnej wiedzy to by się nie udało”.

 


Psychobiologia konsultacja
50min.

Psychobiologia konsultacja 50min.

250,00


Psychobiologia konsultacja
1,5h

Psychobiologia konsultacja 1,5h

350,00


Psychobiologia konsultacja
2h

Psychobiologia konsultacja 2h

450,00


Psychobiologia konsultacja
10 sesji  50min

Psychobiologia konsultacja 10 sesji 50min.

2350,00

Psychobiologia konsultacja
10 sesji 1,5h

Psychobiologia konsultacja 10 sesji 1,5h

3290,00


Psychobiologia konsultacja
5 sesji 2h

Psychobiologia konsultacja 5 sesji 2h

2115,00