Numerologia
karmiczna

Pomagam odkryć ścieżki Twojej duszy.

Numerologia karmiczna – odkrywanie Twoich wewnętrznych potencjałów.

“Każdy powinien taki portret dostać, żeby lepiej zrozumieć swoją ścieżkę życiową i zamiast się zamartwiać po prostu żyć. Dziękuję” – tak brzmiały słowa Darii, która odebrała swój Portret Numerologia Karmiczna.

Numerologia karmiczna  daje wgląd, rozjaśnia cechy charakteru, pokazuje perspektywy. Kluczem do poznania ukrytych możliwości, skłonności, czy wyzwań napotykanych w życiu jest Twój unikatowy, indywidualny kod karmiczny i kod życia. Kod karmiczny określa życiową misję, czyli odzwierciedla życiowe zadania, daje możliwość rozpoznania cyklów, którym podlegamy, a także uczy zgody i akceptacji. Kolejny znaczący parametr to kod życia, który służy jako porada, podpowiedź, wskazuje na określony sposób przeżywania naszych doświadczeń. Mówi o tym co warto robić bądź nie. Umożliwia wsparcie i rozwój potencjałów, z którymi przychodzimy na ten świat. Obliczam go na podstawie Twojej daty urodzenia i w ten sposób odkrywam właściwy moment dla Twoich przedsięwzięć i działań. Wiedzie do samopoznania, a także prowadzi i wspiera rozwój otrzymanych potencjałów.  

Na Portret Numerologiczny, warto żebyś zdecydowała się wtedy gdy:

  • kiedy nie potrafisz odnaleźć swoich potencjałów,
  • nie wiesz jakie są Twoje ŻYCIOWE ZADANIA,
  • zastanawiasz się, jak zbudować swoją indywidualną ścieżkę kariery,
  • nie jesteś pewna czy to właściwy moment na dalsze przedsięwzięcia,
  • nie wiesz, kiedy możesz zaplanować swój SUKCES, zakupić dom, stworzyć RODZINĘ?

Co możesz zyskać?

  • interpretując poszczególne cyfry z Twojej daty urodzenia przedstawiam Ci potencjały, z których możesz skorzystać,
  • wskazuję na cechy charakteru, które są warte rozwoju,
  • pokazuję perspektywy,
  • rozpisuję indywidualną karmę, która rozpoczyna się po ukończeniu 13 roku życia i kończy się kiedy uzyskujesz 56 lat,
  • otrzymujesz wzgląd co i kiedy należy zaplanować, by osiągnąć SUKCES.

Zobacz jak ja odnalazłam ścieżkę swojej duszy wink

Odkrywanie tajników numerologii sprawiło, że stała się ona moim osobistym doradcą. Kiedy poznałam swój kod karmiczny i kod życia zrozumiałam istotę drogi, którą kroczę. Zdobyta wiedza pozwoliła mi na świadome kierowanie swoim życiem. Okazało się, że posiadam między innymi 5 kodów karmicznych związanych z karmą RODU, RODZINY. Moja nader ambitna dusza postanowiła doświadczać trudności w obszarach: rodziców, rodzeństwa, dzieci, partnerów, kuzynostwa. Wyszukała sobie na tyle skomplikowany plan, że nie tylko wybitni numerolodzy brali się za głowy, ale również i ja popadłam w rozpacz. Wiedziałam, że dokonany wybór prowadzi donikąd i tu z rozwiązaniem przyszła Numerologia Karmiczna – Portret, która pozwoliła zobaczyć zupełnie inną perspektywę. Za jej przyczyną zrozumiałam, że przede wszystkim potrzebuję skupić się na przeciwnym biegunie tj. na ochronie RODZINY. Wiedząc to powołałam do życia OHANĘ, gdzie OHANA z hawajskiego oznacza RODZINA. Zdałam sobie sprawę, że pomagając innym (313)  sama będę mogła z sukcesem przepracować aspekt RODZINY. Zapis mojego kodu karmicznego brzmi: “dobry człowiek o wysokich częstotliwościach, który przyszedł na świat, by obdarowywać i kochać innych; lekarz z boskiego powołania, lekarz dusz, misjonarz, uzdrowiciel.” Osoba z takim kodem jak ja jest wręcz zobowiązana do niesienia pomocy innym, zarówno tej fizycznej, jak i duchowej. W zapisie swojego portretu odnalazłam, że moja droga życiowa winna być związana z medycyną, uzdrawianiem, psychoterapią (33). Lustrzane dwójki (272) mówią o odrabianiu energii i władzy. Jako jedna z wielu osób funkcjonujących na tym świecie, urodziłam się z brakiem życiowej energiI (w takim przypadku mówi się o tym, że osoba nie ma jej z urodzenia).  Brak energii grozi w istocie problemami z ukł. moczowo-płciowym, z nerkami, zapaleniem pęcherza, a ponadto możliwe są problemy ze śledziną i zmiany endokrynologiczne. Wiedza ta pozwoliła mi sięgnąć po Chirurgę Fantomową, bo za jej przyczyną nie tylko wspieram innych w powrocie ich ciała do zdrowia, ale również pomagam sobie pozyskać życiową energię. Ćwicząc jogę, przygotowując się do zabiegów energetycznych jestem zobligowana wciąż podnosić swój poziom energetyczny. Jestem wdzięczna, że natura obdarowała mnie dociekliwym umysłem, dzięki któremu w prosty sposób docieram do sedna sprawy. Przydaje mi się również wrodzona znajomość psychologii i praktyk duchowych (727). Jako dobry nauczyciel, psycholog (22) wykorzystuję logiczne rozumowanie i z łatwością kojarzę istotne fakty (97), a następnie z ogromną przyjemnością dzielę się zdobytą wiedzą.

Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć siebie i poznać ścieżki swojej duszy już dziś możesz zamówić swój Portret Numerologiczny klikając w ten link lub obrazek poniżej, a w ciągu 14 dni otrzymasz pięknie ilustrowany, kilku stronicowy, przygotowany specjalnie dla Ciebie eBook.


Numerologia Karmiczna
– Portret

error: Content is protected !!