Numerologia
karmiczna

Czym jest numerologia karmiczna ? 

Czym jest nunerologia karmiczna?

Numerologia karmiczna  jest narzędziem uniwersalnym, które przy pomocy interpretacji poszczególnych cyfr daje wgląd, rozjaśnia cechy charakteru, pokazuje perspektywy. Każdy z nas posiada unikatowy, indywidualny kod karmiczny, który określa jego misję, czyli odzwierciedla życiowe zadania, daje możliwość rozpoznania cyklów, którym podlegamy, a także uczy zgody i akceptacji. Drugi znaczący parametr to kod życia, który służy jako porada, podpowiedź, wskazuje na określony sposób jego przeżywania, co warto robić bądź nie. Obliczając go odkrywamy właściwy moment dla naszych przedsięwzięć i działań. Jest kluczem do poznania ukrytych możliwości, skłonności czy wyzwań napotykanych w życiu. Wiedzie do samopoznania, a także prowadzi i wspiera rozwój otrzymanych potencjałów.

Za przyczyną numerologii karmicznej jestem w stanie odkryć wiele sekretów wystarczy, że podasz mi swoją datę urodzenia, a ja na jej podstawie przygotuję twój portret numerologiczny. Stworzę swoistego rodzaju mapę przeznaczenia, która pokaże Ci wewnętrzny potencjał i zawodowe możliwości. Uświadomi, dlaczego w Twoim życiu przydarzają się takie, a nie inne sytuacje. Obnaży główne wyzwania i lekcje, z którymi będziesz się musiał zmierzyć. Pozwoli odnaleźć najlepsze ścieżki, by nimi podążać. Analiza, którą przeprowadzę pomoże Ci lepiej zrozumieć samego siebie i wykorzystać wrodzone predyspozycje. Dzięki numerologii karmicznej zbędziesz wiedzę jak zaplanować swoje życie. Podpowiem Ci, kiedy pojawi się właściwy okres byś mógł rozpocząć konkretne przedsięwzięcie, a kiedy przyjdzie czas byś skupił się na swoim rozwoju. Otrzymasz kompas, który wskaże co zrobić, żebyś mógł świadomie kształtować swój los.

Odkrywanie tajników numerologii sprawiło, że stała się ona moim osobistym doradcą. Kiedy poznałam swój kod karmiczny i kod życia zrozumiałam istotę drogi, którą kroczę. Zdobyta wiedza pozwoliła mi na świadome kierowanie swoim życiem. Już wiem, że wiążąc się z medycyną, uzdrawianiem, psychoterapią (33) jestem zobowiązana do niesienia pomocy innym, zarówno tej fizycznej, jak i duchowej (313). Lustrzane dwójki w moim kodzie karmicznym (272) sprawiają, że zainteresowałam się i skupiłam na ochronie RODZINY (powołałam do życia OHANĘ, gdzie OHANA – oznacza RODZINĘ). Jestem wdzięczna, że natura obdarowała mnie dociekliwym umysłem, dzięki któremu w prosty sposób docieram do sedna sprawy. Przydaje mi się również wrodzona znajomość psychologii i praktyk duchowych (727). Jako dobry nauczyciel, psycholog (22) wykorzystuję logiczne rozumowanie i z łatwością kojarzę istotne fakty (97). Z ogromną przyjemnością dzielę się zdobytą wiedzą.

Więc jeśli nadal zadajesz sobie pytanie, jaki/jaka naprawdę jesteś? Jakie są Twoje zdolności i predyspozycje? Dlaczego reagujesz, zachowujesz się tak, a nie inaczej? Zapraszam.


Numerologia Karmiczna
– Portret

error: Content is protected !!