PSYCHOBIOLOGIA

Odnajdź ZALEŻNOŚCI, które  

SPOWODOWAŁY chorobę w ciele

Przy jednorazowym zakupie 10 sesji upust 6%

USTAWIENIA RODZINNE – na figurkach, WARSZTATY online

Odkryj ukrytą dynamikę swojego Rodu 

WPROWADŹ „NOWY PORZĄDEK”

UZDRAWIANIE DRZEWA RODOWEGO

Oczyść swój UMYSŁ z TAJEMNIC PRZODKÓW

WYZWÓL SIĘ z ograniczających wzorców

TRAUMA MIĘDZYPOKOLENIOWA

Pogłęb wiedzę o sobie, by ZREDUKOWAĆ OBJAW w ciele

PSYCHOTERAPIA PRZEZ CIAŁO

W zdrowym ciele, zdrowe narządy.

Przy jednorazowym zakupie 10 zabiegów upust 7%

Psychobiologia emocjonalne przyczyny chorób

Nazywam się Katarzyna Jedlińska i pragnę Cię zapewnić, że moim życiowym powołaniem jest dbanie o zdrowie swoje i innych osób. 

Z zawodu jestem Psychologiem, Psychotraumatologiem i Psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Zajmuję się rozpoznawaniem doświadczeń i skutków traumy międzypokoleniowej. W pracy z pacjentami zgłaszającymi dolegliwości somatyczne (poczucie lęku, niepokoju, przyśpieszone bicie serca i itp.), wykorzystuję metody Psychobiologii, wszystko po to, bym mogła odnaleźć zależności pomiędzy zgłaszanymi objawami cielesnymi, a ich związkiem z nieprzepracowanymi traumatycznymi doświadczeniami przodków. Z pomocy mojej korzystają osoby, które chcą zrozumieć tajemnice skrywane w swoim rodzie, dziedziczone cierpienie, transgeneracyjny przekaz.

Jako terapeuta do swoich pacjentów podchodzę holistycznie. Dążę do integracji biologii, środowiska, linii życia  Łączę wiedzę z zakresu psychobiologii z podejściem uwzględniającym wzajemny wpływ i zależności między umysłem, psychiką i somatyką składające się na dobrostan człowieka. Aktualnie poszerzam swój warsztat o wiedzę z zakresu Psychoterapii Psychoanalitycznej,  ISTDP (Intensywnej krótkoterminowej psychoterapii dynamicznej, Somatic Experiencing®(SE) jako skutecznej metody leczenia objawów traumy i łagodzenia chronicznego stresu, która jest dziełem dr Petera A. Levine’a. Na przestrzeni lat uczestnicząc w dziesiątkach szkoleń i kursów, podnosiłam swoje kwalifikacje i ostatecznie w pracy z pacjentami wykorzystuję wiedzę akademicką oraz metody mające silne podstawy w biologii. Ukończyłam m.in. trzystopniowe kształcenie oraz Instytut u dr Gilberta Renaud w zakresie metody Recall Healling, w połączeniu z edukacją z zakresu Biologiki u Roberto Barnai i inne. Prowadzone konsultacje w miarę potrzeby wzbogacam Ustawieniami Hellingera (Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer, Joaquim Parra Marcujo), a do pracy z ciałem wykorzystuję delikatną bioenergoterapię Moją nieodłączną pasją pozostaje jednak  praca z traumą transgeneracyjną.

Od najmłodszych lat czułam, że Psychobiologia jest moim prawdziwym powołaniem. Zakładając Klinikę Zdrowia Ohana stworzyłam  bezpieczne miejsce dla osoby takiej jak Ty.

 

Katarzyna Jedlińska konsultacje Psychobiologia

„To Ty podążasz do zdrowia, ja tylko nadaję kierunek

K. Jedlińska

W czym mogę Ci pomóc?

 TRAUMA MIĘDZYPOKOLENIOWA

Trauma międzypokoleniowa

Przekaz transgeneracyjny to sytuacja, w której pokolenie rodziców przenosi na pokolenie dzieci i wnuków swoje postawy, sposoby zachowań, uczucia wstydu i poczucia winy, ale także swoje tajemnice i nieprzepracowane doświadczenia traumatyczne.

 

 USTAWIENIA HELLINGERA

Ustawienia Helingera

Nasze problemy często mają swoje źródło we wcześniejszych pokoleniach, są nieświadome i uwarunkowane miłością do rodziny lub do konkretnego jej członka. Oznacza to, że ktoś w rodzinie nieświadomie podejmuje los starszego jej przodka i żyje według tego wzorca.

 PSYCHOBIOLOGIA

Psychobiologia

Pracuję z objawami somatycznymi o podłożu psychologicznym. Ból fizyczny lub niewytłumaczalny objaw medyczny wyrażany jest przez nieświadome emocje,  które wynikają z braku regulacji lęku lub somatyzacji. Wiedz, że 80% wizyt u lekarzy dotyczy problemów niemedycznych.

Najnowsze artykuły blogowe

Wpływ losów przodków na nasze zdrowie

Wpływ losów przodków na nasze zdrowie

Międzypokoleniowy przekaz traumy mówi o tym, że każdy poważny problem, który nie został rozwiązany w przeszłości zostaje przekazany następnemu pokoleniu.