Ustawienia Systemowe – „Inne pomaganie”.

lis 11, 2020

 

Choroby mają wiele wspólnego z nieporządkiem, chaosem. Chodzi tu nie tylko o „zamęt” w ciele, lecz także w życiu, w rodzinie, lub w duszy. W swojej pracy pomagam innym. Tematy z jakim pracuję na co dzień to traumy rodzinne, różnego pochodzenia choroby w tym Hashimoto, alergie, depresje, nowotwory….. Kiedy pracuję z ciężko chorymi osobami, nigdy jeszcze nie widziałam żeby w ich rodzinach wszystko było w porządku. Im cięższa choroba, tym cięższe są losy w rodzinie i tym większy nieporządek.

Nie zajmuję się leczeniem, to zostawiam lekarzom. Ja zajmuję się umysłem i wyciąganiem z poziomów podświadomych, tego co nie jest widziane gołym okiem… Pragnienie choroby i śmierci rodzi się na właśnie w tym obszarze i wynika z potrzeby przeżycia tego samego losu i osiągnięcia wyrównania. 

Duszę ogarnia tęsknota do choroby.

Istnieje jednak możliwości uwolnienia się od niezdrowych aspektów tych więzi. Jedną z wielu metod pracy w tym obszarze są Ustawienia Systemowe, to podczas nich możliwe jest wydostanie na światło dzienne przyczyn danej sytuacji i wejście na drogę uzdrowienia.

Jako ludzie jesteśmy pod każdym względem zdani na pomoc innych. Tylko za jej przyczyną możemy się rozwijać. Jak mawiał Bert Hellinger: „Kto nie chce robić z siebie użytku, kto nie jest w stanie pomagać, karłowacieje i popada w samotność”.

Podczas warsztatów online będziemy przyglądali się tym i innym dynamikom, które tworzą blokady w ciele w postaci choroby. Pozwoli nam to na wyłonienie tego co niewidzialne, nienazwane, wykluczone….

Proponowane warsztaty będą prowadzone w formie ONLINE. Ustawienia Rodzinne Online praktycznie nie różnią się niczym od ustawień odbywających się podczas warsztatów stacjonarnych. Ekran komputera pozwala z dużą uważnością śledzić wszystko to, co się wydarza podczas wspólnej pracy .

Niewątpliwe korzyści w przypadku Ustawień Systemowych ONLINE:

– warsztaty prowadzone są w bezpiecznej przestrzeni domowego zacisza,
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach wszystkim tym osobom, które mieszkają w małych miejscowościach
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach dla osób przebywających poza granicami kraju- praca odbywa się w małych kameralnych grupach
– odbywają się bez maseczek 🙂

Nasze spotkanie rozpoczynamy krótką medytacją. Służy ona po to, by przygotować ciało do współodczuwania. Często wykonujemy również drobne ćwiczenia w podgrupach, po to by nawet te osoby które nie znają metody mogły w łatwy sposób odnaleźć się w procesie i otworzyć swoje ciało na odczuwanie. Chodzi o to, by ostatecznie uwolnić to, co do tej pory stanowiło problem, barierę, chorobę.

Inwestycja: 450zł

Zapisy: https://klinikaohana.pl/kontakt/

Rezerwacja miejsca: wpłata zadatku 100 zł (bezzwrotnego) z dopiskiem: warsztat, data, imię i nazwisko na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Uwaga! Warsztat jest procesem grupowym, wobec czego proszę abyś zorganizował swój czas tak, abyś mógł/a w nim w pełni uczestniczyć.

Adres online: zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie

Zapraszam do wspólnej pracy indywidualnej i/lub grupowej.

O mnie

Pracuję metodą „Ciche Ustawienia Rodzin” Berta Hellingera. Swoje umiejętności podnoszę czerpiąc wiedzę od takich nauczycieli jak: Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer. Na co dzień pracując w Kinice jestem terapeutą systemowym i przede wszystkim skupiam się na traumie rodowej.  Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny kwantowej. Jestem absolwentką ostatniego roku Psychologii klinicznej. Poza tym jestem certyfikowanym konsultantem PSYCHOBIOLOGII, Totalnej Biologii, Recall Healling (Gilbert Renaud), Biologiki (Roberto Barnai). Pasjonuję się szeroko rozumianą SYMBOLIKĄ (interpretuję marzenia senne). Biegle posługuję się Numerologią karmiczną. Na co dzień praktykuję jogę kundalini i jogę czakralną  (certyfikat nauczyciela). Co najważniejsze moje szerokie doświadczenie, duża wiedza i umiejętności pozwalają na doświadczanie trafnych WGLĄDÓW.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y serdecznie zapraszam.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje termin zgłoszenia.

Bilet na warsztaty

Rezerwacja miejsca na warsztaty to wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

150,00 

error: Content is protected !!