Ustawienia Systemowe – „Wychodzę z kryzysu nic nie robiąc. Znajduję rozwiązanie w sobie.”

lis 11, 2020

„Wychodzę z kryzysu nic nie robiąc. Znajduję rozwiązanie w sobie.”

Obserwując Wasze losy podczas terapii dostrzegam, że często własna potrzeba przetrwania jest niejako pochłonięta przez potrzebę tworzenia więzów miłości. Wielu z Was ma przeświadczenie, że popadając w chorobę, albo oddając własne życie, może wziąć na siebie cierpienie albo winę, któregoś z członków rodziny. I kiedy pragnienie jest silne, tak faktycznie się wydarza. Rezygnując z własnego życia i szczęścia masz głębokie przekonanie, że w ten sposób zabezpieczysz, uratujesz lub przywrócisz życie bliskiej osobie. Nie liczysz się jednak z konsekwencjami – faktyczną utratą swojego zdrowia.

Pragnienie choroby i śmierci rodzi się na poziomie podświadomym i wynika z potrzeby przeżycia tego samego losu i osiągnięcia wyrównania. 

Duszę ogarnia tęsknota do choroby.

Istnieje jednak możliwości uwolnienia się od niezdrowych aspektów tych więzi.

Jedną z wielu metod pracy w tym obszarze są Ustawienia Systemowe, podczas których istnieje możliwość wydobycia na światło dzienne przyczyny  danej sytuacji i wejścia na drogę uzdrowienia.

Czy choroba tylko ujawnia się w ciele, podczas gdy jej źródło leży gdzie indziej?

Wiele chorób, przede wszystkim choroby przewlekłe, upośledzenia, psychozy wynika z systemowego nieporządku. I tak na przykład:

  • Gdy „nie mogę czegoś strawić” – jaki opór napotykanym na własnym terytorium? Czy jest to problem mój, czy niosę pokoleniowo dla……. (problemy z żołądkiem).
  • nerwica – do kogo został przerwany ruch pierwotnej miłości?
  • Choroby autoimmunologiczne który  ojciec w historii rodu nie odegrał swojej roli (nie chronił). „Nie mam prawa się bronić i przejmuję konflikt innej osoby”.
  • Choroby skóry o jakim oddzieleniu, odrzuceniu, separacji mówi Twoja skóra?
  • Problemy z pamięcią – jaka była Twoja relacja z ojcem, albo relacja Twojego ojca z jego ojcem, albo jeszcze głębiej w rodzie? Który z mężczyzn w rodzie był nieobecnym ojcem?
  • Katar sienny – do którego członka rodu został zatrzymany ruch miłości?
  • Oskrzela  – Kiedy wróg jeszcze nie zaatakował, ale przeczuwasz już niebezpieczeństwo, ono  niejako „wisi w powietrzu”. Do jakich sytuacji z okresów wojny nawołują Twoje oskrzela. Co takiego we wcześniejszych pokoleniach zagrażało związkowi, pracy, rodzinie?
  • Jelito grube –  jakie najgłębsze tajemnice skrywa Twój ród? „Nie wydam”,  „Nie wydalę informacji o sprawcach” (o nadużyciach, o kazirodztwie, o gwałtach).

Podczas warsztatów online będziemy przyglądali się tym i innym dynamikom, które tworzą blokady w ciele w postaci choroby. Pozwoli nam to na wyłonienie tego co niewidzialne, nienazwane, wykluczone….

Proponowane warsztaty będą prowadzone w formie ONLINE.

Ustawienia Rodzinne Online praktycznie nie różnią się niczym od ustawień odbywających się podczas warsztatów stacjonarnych. Ekran komputera pozwala z dużą uważnością śledzić wszystko to, co się wydarza podczas wspólnej pracy 

Niewątpliwe korzyści w przypadku Ustawień ONLINE:

– warsztaty prowadzone są w bezpiecznej przestrzeni domowego zacisza,
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach wszystkim tym osobom, które mieszkają w małych miejscowościach
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach dla osób przebywających poza granicami kraju- praca odbywa się w małych kameralnych grupach
– odbywają się bez maseczek 🙂

Nasze spotkanie rozpoczynamy krótką medytacją. Służy ona po to, by przygotować ciało do współodczuwania. Często wykonujemy również drobne ćwiczenia w podgrupach, po to by nawet te osoby które nie znają metody mogły w łatwy sposób odnaleźć się w procesie i otworzyć swoje ciało na odczuwanie. Chodzi o to, by ostatecznie uwolnić to, co do tej pory stanowiło problem, barierę, chorobę.

Inwestycja: 450zł

Zapisy: https://klinikaohana.pl/kontakt/

Rezerwacja miejsca: wpłata zadatku 100 zł (bezzwrotnego) z dopiskiem: warsztat, data, imię i nazwisko na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Uwaga! Warsztat jest procesem grupowym, wobec czego proszę abyś zorganizował swój czas tak, abyś mógł/a w nim w pełni uczestniczyć.

Adres online: zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie

Zapraszam do wspólnej pracy indywidualnej i/lub grupowej.

O mnie

Pracuję metodą “Ciche Ustawienia Rodzin” Berta Hellingera. Swoje umiejętności podnoszę czerpiąc wiedzę od takich nauczycieli jak: Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer. Na co dzień pracując w Kinice jestem terapeutą systemowym i przede wszystkim skupiam się na traumie rodowej.  Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny kwantowej. Jestem absolwentką ostatniego roku Psychologii klinicznej. Poza tym jestem certyfikowanym konsultantem PSYCHOBIOLOGII, Totalnej Biologii, Recall Healling (Gilbert Renaud), Biologiki (Roberto Barnai). Pasjonuję się szeroko rozumianą SYMBOLIKĄ (interpretuję marzenia senne). Biegle posługuję się Numerologią karmiczną. Na co dzień praktykuję jogę kundalini i jogę czakralną  (certyfikat nauczyciela). Co najważniejsze moje szerokie doświadczenie, duża wiedza i umiejętności pozwalają na doświadczanie trafnych WGLĄDÓW.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y serdecznie zapraszam.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje termin zgłoszenia.

 

 

 

Bilet na warsztaty

Rezerwacja miejsca na warsztaty to wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

150,00 

error: Content is protected !!