Ustawienia Systemowe – depresja, poczucie beznadziei, niepokój.

wrz 14, 2020

Depresja w ujęciu Ustawień Systemowych, Psychobiologii, Totalnej Biologii, Recall Healing.

Pragnienie choroby i śmierci rodzi się na poziomie podświadomym i wynika z potrzeby przeżycia tego samego losu i osiągnięcia wyrównania.  Duszę ogarnia tęsknota do choroby. Istnieją jednak możliwości uwolnienia się od niezdrowych aspektów tych więzi. Przy pomocy Ustawień Systemowych można wydobyć na światło dzienne przyczyny sytuacji i wejść na drogę uzdrowienia.

Jest duża różnica pomiędzy przygnębieniem, a kliniczną depresją. Poczucie beznadziei w depresji klinicznej jest nieubłagane i przerastające. Niektórzy opisują ją jako „czarną otchłań”. Osoba nie potrafi uwolnić się od swojego przygnębienia i izolacji społecznej. Objawy depresji zależą od danej osoby i mogą się różnić natężeniem w różnym okresie czasu. Chorzy na depresję nie mogą po prostu „wziąć się w garść” i wyzdrowieć. Wręcz przeciwnie często nie chcą i nie potrafią szukać pomocy. 

Kliniczne przełożenie depresji: poczucie winy i niskiej wartości

Co się dzieje kiedy ktoś doświadcza ciężkiej depresji?

Występuje wówczas tak zwany konflikt polegający na tym, że elementy przeciwstawne są zablokowane, oscylują wokół swoich pozycji w stanie równowagi, nie ścierając się. Dochodzi do zahamowania w takim kontekście, że  człowiek tkwi w miejscu, nie może podjąć żadnego działania, jakby został stłumiony.

Stan ten na poziomie podświadomym pokazuje  pewien rodzaj zablokowania w przeszłości. Jakieś niedokończone sprawy …

Z punktu widzenia systemowego depresja jest rodzajem pustki, czegoś lub kogoś tutaj brakuje

Depresja rozwija się również wtedy, gdy wczesny ruch ku matce lub ku ojcu został przerwany, ale również wtedy gdy skrzywdzeni zostali matka lub ojciec… Kiedy jedno lub oboje rodziców zostało odtrąconych…, albo dostęp do jednego z nich był niemożliwy… Nie można wówczas ruszyć naprzód, dopóki nie zostanie się ponownie dzieckiem…

W takiej sytuacji pojawia się głęboki ból.., aby dokończyć ten ruch ku…, ból należy przeżyć…

Kiedy ktoś przychodzi na Ustawienia z powodu choroby, zostaje ona przy pomocy reprezentanta ustawiona. Bardzo szybko ujawnia się o jaką wykluczoną osobę w przypadku tej choroby chodzi i włącza się ją z powrotem do rodziny.  Kiedy zapanuje właściwy porządek osoba ustawiająca ma duże szanse na uzdrowienie.

Tu jest najważniejsza Twoja gotowość na proces i zmianę 

Jeśli chcesz przyjść z innym tematem, zapraszam 🙂

Warsztaty  przeprowadzane są w formie online.

Ekran komputera pozwala z dużą uważnością śledzić wszystko to, co się wydarza podczas naszej wspólnej pracy .

Niewątpliwe korzyści w przypadku Ustawień Systemowych ONLINE:

– warsztaty odbywają się bez maseczek,
– warsztaty prowadzone są w bezpiecznej przestrzeni domowego zacisza,
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach wszystkim tym osobom, które mieszkają w małych miejscowościach
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach dla osób przebywających poza granicami kraju- praca odbywa się w małych kameralnych grupach i rozpoczynają się od krótkiej medytacji, by przygotować ciało do współodczuwania, wykonujemy również drobne ćwiczenia w podgrupach, po to by nawet te osoby które nie znają metody mogły w łatwy sposób odnaleźć się w procesie i otworzyć swoje ciało na odczuwanie, by ostatecznie mogły uwolnić to, co do tej pory było dla nich niedostrzegalne…

Warsztaty rozpoczynamy o g. 9.00 polskiego czasu. W zależności od ilości zgłoszonych w danym dniu osób ostateczną godzinę rozpoczęcia warsztatów podaję kilka dni wcześniej. Trwają one tak długo, aż wszystkie osoby otrzymają swoje ustawienie, zwykle nie dłużej niż do godziny 16.00.

Inwestycja: 450zł

Zapisy: https://klinikaohana.pl/category/wydarzenia/

Rezerwacja miejsca: wpłata zadatku 100 zł (bezzwrotnego) z dopiskiem: warsztat , data, imię i nazwisko na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Uwaga! Warsztat jest procesem grupowym, wobec czego proszę abyś zorganizował swój czas tak, abyś mógł/a w nim w pełni uczestniczyć.

Adres online: zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie.

Zapraszam do wspólnej pracy indywidualnej i grupowej.

O mnie

Pracuję metodą ” Ciche Ustawienia Rodzin ” Berta Hellingera. Swoje umiejętności podnoszę czerpiąc wiedzę od takich nauczycieli jak: Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer. Podczas warsztatów wykorzystuję znajomość PSYCHOBIOLOGII, Totalnej Biologii, Recall Healling (Gilbert Renaud), Biologiki (Roberto Barnai), szeroko rozumianej SYMBOLIKI (interpretuję symbolikę marzeń sennych). Aktualnie studiuję psychologię kliniczną. Na co dzień pracuję jako bioenergoterapeuta (chirurgia fantomowa, uzdrawianie praniczne). Codziennie praktykuję jogę kundalini lub jogę czakralną (posiadam certyfikat instruktora). Praca z polem i energią grupy pozwala mi na doświadczanie trafnych WGLĄDÓW.

Bilet na warsztaty

Rezerwacja miejsca na warsztaty to wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

150,00 

error: Content is protected !!