Ustawienia Systemowe – Choroba i uzdrowienie.

sie 20, 2020

Co sprawia, że chorujemy i co nas uzdrawia?

Praca metodą Ustawień Rodzinnych B. Helingera pozwala na zobaczenie problemów, trudności, zastojów życiowych poprzez poszerzanie naszej świadomości. Ustawienia rodzinne otwierają nowy wymiar dla rozumienia zdrowia i choroby. Wglądy, które się podczas nich pojawiają są nierzadko przełomowe i nie sposób sobie wyobrazić, jak daleko mogą one nas zaprowadzić.

Skąd pochodzi choroba?
Czy choroba pochodzi z ciała?
Czy choroba tylko ujawnia się w ciele, podczas gdy jej źródło leży gdzie indziej?

Wiele chorób, w tym choroby przewlekłe, upośledzenia, psychozy wynikają z systemowego nieporządku i braku MIŁOŚCI. I tak na przykład:

nerwica mówi o przerwanym ruchu pierwotnej miłości,
depresja ma miejsce szczególnie wtedy, gdy jedno lub oboje rodziców zostało odtrąconych, albo dostęp do jednego z nich był niemożliwy,
zaburzenia mowy (jąkanie) pojawia się wówczas, gdy któryś z członków rodziny nie mógł dojść do głosu, dwie osoby w rodzinie były skłócone ze sobą (na przykład jako ofiara i sprawca), do zaburzeń mowy może dojść wtedy, gdy następuje identyfikacja z kimś, kto budzi lęk,
uzależnienie to poszukiwanie ojca, do którego dostęp ograniczała matka, a zarazem zemsta na matce,
bóle pleców to odmowa złożenia pokłonu matce lub ojcu,
problemy żołądkowe to niewyjaśniony stosunek do matki i wiele , wile innych….

Jedną z najcenniejszych metod poznania nieświadomego wymiaru naszego funkcjonowania jest praca z wykorzystaniem reprezentantów. Podczas warsztatów będziemy przyglądali się dynamikom tworzącym blokady. Będziemy je obserwować i ich doświadczać. Pozwoli nam to na wyłonienie tego co niewidzialne, nienazwane, wykluczone…. Na zidentyfikowanie podświadomych programów, które sterują naszymi emocjami, zachowaniem, decyzjami. To, co ukarze się podczas ustawień da możliwość na dopełnienie, na zmianę. Pole grupy ma tu też swoje osobliwe znaczenie.

Nigdy nie ma przypadków, Zawsze jest tak, że dynamika która pojawia się podczas ustawień w jakimś sensie dotyczy też pozostałych osób. Czasami, zwłaszcza dla nowych uczestników spotkania nie wszystko jest zrozumiałe, ale też nie musi. Ważna jest praca pola i zmiany, które dokonują się w Waszym życiu. Zapisy na poziomie komórkowym ciała muszą zostać zdekodowane i ustawienia rodzinne są jedną z dróg, która pozwala otworzyć się na NOWE…

Na warsztat CHOROBA i UZDROWIENIE zapraszam szczególnie te osoby, które od dłuższego czasu zmagają się ze schorzeniami typu: nadwaga, Hashimoto, depresja, nerwica lękowa , schorzenia układu moczowego, uzależnienia itp. Zdarza się tak, że osoby wędrują od jednego terapeuty do drugiego z nadzieją, że znajdą rozwiązanie, a ono jednak z jakiś powodów nie nadchodzi….

Czy istnieje szansa na pełnię zdrowia?

Podczas ustawień przyjrzymy się MOCY tego co trzyma daną osobę w chorobie. Zidentyfikujemy nieporządek, który spowodował powstanie choroby. Istotne będą pojawiające się dynamiki. By powstał PORZĄDEK, to co było wcześniej oddzielone zostanie na nowo POŁĄCZONE.

Każdy z Was jest dla mnie ważny, wobec czego każda ze zgłoszonych osób będzie miała własne ustawienie.

Jeśli chcesz przyjść z innym tematem, zapraszam 🙂

Uwaga! Ustawienia Rodzinne CHOROBA i UZDROWIENIE prowadzone są w formie ONLINE.

Jak wygląda ustawienie online?

Ustawienie rodzinne ONLINE praktycznie nie różnią się niczym od ustawień odbywających się podczas warsztatów stacjonarnych. Ekran komputera pozwala z dużą uważnością śledzić wszystko to, co się wydarza podczas wspólnej pracy.  

Niewątpliwe korzyści w przypadku ustawień online:

– warsztaty odbywają się bez maseczek,-
– warsztaty prowadzone są w bezpiecznej przestrzeni domowego zacisza,
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach wszystkim tym osobom, które mieszkają w małych miejscowościach
– dają możliwość uczestniczenia w warsztatach dla osób przebywających poza granicami kraju- praca odbywa się w małych kameralnych grupach

Warsztaty rozpoczynają się od krótkiej medytacji, by przygotować ciało do współodczuwania, wykonujemy również drobne ćwiczenia w podgrupach, po to by nawet te osoby które nie znają metody mogły w łatwy sposób odnaleźć się w procesie i otworzyć swoje ciało na odczuwanie, by ostatecznie uwolnić to, co do tej pory stanowiło problem, barierę.

O mnie

Pracuję metodą ” Ciche Ustawienia Rodzin ” Berta Hellingera. Swoje umiejętności podnoszę czerpiąc wiedzę od takich nauczycieli jak: Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer. Podczas warsztatów wykorzystuję znajomość PSYCHOBIOLOGII, Totalnej Biologii, Recall Healling (Gilbert Renaud), BIologiki (Roberto Barnai), szeroko rozumianej SYMBOLIKI (interpretuję symbolikę marzeń sennych). Aktualnie studiuję psychologię kliniczną. Na co dzień pracuję jako bioenergoterapeuta (chirurgia fantomowa, uzdrawianie praniczne). Codziennie praktykuję jogę kundalini lub jogę czakralną (posiadam certyfikat instruktora). Praca z polem i energią grupy pozwala mi na doświadczanie trafnych WGLĄDÓW.

Adres online:  zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie.
Czas trwania warsztatu: Warsztaty odbywają się w g. 12.00 – 20.00 z jednogodzinną przerwą obiadową ok. 14.00-15.00. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu warsztatu w zależności od ilości zgłoszonych na warsztat osób.

Inwestycja: 450 zł

Ważne: Szanowni Państwo, informuję że wszystkie Ustawienia Systemowe realizowane w ramach warsztatów online są chronione prawem autorskim, w związku z czym ich nagrywanie i publikacja, bez zgody autora warsztatów jest zabroniona. Ponadto każdy z uczestników winien zobowiązać się pisemnie do nieutrwalania i nieudostępniania treści z uwagi na ich poufność (dokument taki otrzymacie Państwo przed przystąpieniem do warsztatów).

Weź udział w USTAWIENIU SYSTEMOWYM online i skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na stronie dostępnego w zakładce kontakt i wyślij maila pod adres: [email protected] lub skontaktuj się przez Messanger Ohana. Zostaniesz poinformowany czy są miejsca na warsztacie i czy pojawiła się odpowiednia liczba osób zainteresowanych warsztatem (potrzebujemy stworzyć grupę). Jeżeli będzie dostępność warsztatu i udziału w nim poproszę Cię o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł (rezerwującej miejsce na warsztacie). Zaliczka jest bezzwrotna, co oznacza, że jeżeli wycofasz się z warsztatu ze swojej winy – zaliczka przepada.

Wpłatę dokonujemy na konto

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001
Pozostałą część kwoty wpłacacie Państwo nie później niż na 3 dni robocze przed planowaną sesją. W tytule przelewu prosimy zapisać: IMIĘ I NAZWISKO /USTAWIENIA SYSTEMOWE/ DATA

Uwaga! Zapisanie się na warsztat stanowi jednocześnie Państwa zgodę na wykorzystanie Państwa danych w celu obsługi przez firmę Klinika Zdrowia Ohana Katarzyna Jedlińska z siedzibą w Białymstoku przy ul. Zagórnej 35B/7. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.klinikaohana.pl na podstawie art.6 ust.1 lit. a, 7 (RODO) dostępnej w zakładce Polityka prywatności.

 

 

Bilet na warsztaty

Rezerwacja miejsca na warsztaty to wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

150,00 

error: Content is protected !!