Ustawienia Systemowe – Tematy otwarte.

lip 6, 2020

W Ustawieniach Systemowych tzw. „wiedzące pole” przejmuje prowadzenie procesu. Dzięki temu, że terapeuta i reprezentanci pozwalają w pełni zaistnieć wiedzącemu polu w czasie i w przestrzeni,  ono objawia to co najważniejsze.

Nie trzeba wiele robić jeśli zawierzy się procesowi to w odpowiedniej chwili pojawi się obraz wskazujący następny krok postępowania. Ruchy wiedzącego pola będące w zgodzie z czymś większym, wydobywają fakty i podpowiadają rozwiązania. Nie chodzi tu o szukanie zakończenia. Kiedy to, co najważniejsze ujrzy światło dzienne, samo zaczyna działać.

MOC MIŁOŚCI

Kochana Mamo,
przyjmuję od Ciebie to wszystko, całoś
ć,
ze wszystkim co do Ciebie należy,
i za taką cenę jaką musiałaś zapłacić,
którą ja płacę.

Zrobię coś z tym, abyś się mogła cieszyć
(na Twoją pamiątkę).
To nie może być na darmo.
Będę się tego mocno trzymała i to czciła,
A jeśli będzie mi wolno, przekażę to dalej.

Przyjmuję Cię jako moją Matkę
A Tobie wolno mieć mnie jako swoje dziecko.
Jesteś dla mnie tą właściwą,
A ja jestem dla Ciebie tym właściwym dzieckiem.

Ty jesteś ta duża, a ja ta mała.
Ty dajesz – ja biorę – Kochana Mamo.
Cieszę się, że wzięłaś sobie Tatę
Oboje jesteście dla mnie właściwi
Tylko Wy.

Kochany Tato,
przyjmuję to od Ciebie, wszystko, całość,
ze wszystkim, co do tego należy,
i za taką cenę, jaką musiałeś zapłacić,
którą i ja płacę.

Zrobię coś z tym, abyś się mógł cieszyć
(na Twoją pamiątkę).
To nie może być na darmo.
Będę się tego mocno trzymała i to czciła,
A jeśli będzie mi wolno, przekażę to dalej.

Przyjmuję Cię jako mojego Tatę
A Tobie wolno mieć mnie jako swoje dziecko.
Jesteś dla mnie tym właściwym,
A ja jestem dla Ciebie tym właściwym dzieckiem.

Ty jesteś ten duży, a ja ta mała.
Ty dajesz – ja biorę – Kochany Tato.
Cieszę się, że wziąłeś sobie mamę
Oboje jesteście dla mnie właściwi
Tylko Wy.

Bert Hellinger

 

Metoda ustawień systemowych B. Helingera oferuje metodę pracy z systemem rodzinnym takim, jaki jest przechowywany i żyje w naszej psychice. Choć nie możemy mieć oryginalnej obsady postaci do tej pracy, otrzymujemy zdolność do odegrania wewnętrznej prawdy i wyniesienia naszej rodziny pochodzenia z ciemności pamięci na realną scenę życia. Chodzi tu przede wszystkim o przeżycie relacji z rodzicami i związanych z nimi emocji, które nie mogły być wyrażone – w tym miłości. Chodzi tu przede wszystkim o połączenie matki i ojca, którzy są częścią nas samych. Kiedy rodzic jest uzdrowiony wewnątrz dziecka, dziecko może wyruszyć w świat z poczuciem bycia kochanym i zaopiekowanym. Pozwoli mu to wyruszyć w świat i rozpoznawać ludzi i doświadczenia, które zapewnią mu to samo uczucie.

Jedną z najcenniejszych metod poznania nieświadomego wymiaru naszego funkcjonowania jest praca z wykorzystaniem reprezentantów. Podczas warsztatów online będziemy przyglądali się dynamikom tworzącym blokady. Będziemy je obserwować i ich doświadczać. Pozwoli nam to na wyłonienie tego co niewidzialne, nienazwane, wykluczone…. Na zidentyfikowanie podświadomych programów, które sterują naszymi emocjami, zachowaniem, decyzjami.  To, co ukarze się podczas ustawień da możliwość na dopełnienie, na zmianę. Pole grupy ma tu też swoje osobliwe znaczenie.

Nigdy nie ma przypadków, Zawsze jest tak, że dynamika która pojawia się podczas ustawień w jakimś sensie dotyczy też pozostałych osób. Czasami, zwłaszcza dla nowych uczestników spotkania nie wszystko jest zrozumiałe, ale też nie musi. Ważna jest praca pola i zmiany, które dokonują się w Państwa życiu. Zapisy na poziomie komórkowym naszego ciała muszą zostać zdekodowane i ustawienia systemowe są jedną z dróg, która pozwala otworzyć się na NOWE…

Na warsztat TEMATY OTWARTE  zapraszam z dowolnym tematem, sprawą, problemem. Z tym co trzyma Ciebie w zastoju i nie pozwala ruszyć z miejsca….

Czy potrzeba tu jakiegoś komentarza?

Każdy z Was jest dla mnie ważny, wobec czego każda ze zgłoszonych osób będzie miała własne ustawienie.

Warsztaty rozpoczynają się od krótkiej medytacji, by przygotować ciało do współodczuwania, wykonujemy również drobne ćwiczenia w podgrupach, po to by nawet te osoby które nie znają metody mogły w łatwy sposób odnaleźć się w procesie i otworzyć swoje ciało na odczuwanie, by ostatecznie mogły uwolnić to, co do tej pory było dla nich niedostrzegalne…

O mnie

Pracuję metodą ” Ciche Ustawienia Rodzin ” Berta Hellingera. Swoje umiejętności podnoszę czerpiąc wiedzę od takich nauczycieli jak: Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer. Podczas warsztatów wykorzystuję znajomość PSYCHOBIOLOGII, Totalnej Biologii, Recall Healling (Gilbert Renaud), BIologiki (Roberto Barnai), szeroko rozumianej SYMBOLIKI (interpretuję symbolikę marzeń sennych). Aktualnie studiuję psychologię kliniczną. Na co dzień pracuję  jako bioenergoterapeuta (chirurgia fantomowa, uzdrawianie praniczne).  Codziennie praktykuję jogę kundalini lub jogę czakralną, których również jestem instruktorem. Ponadto posiadam dar jasnoczucia i jasnowidzenia,  pozwala mi to na doświadczanie trafnych WGLĄDÓW.

Adres online: zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie

Czas trwania warsztatu: Warsztaty odbywają się w g. 12.00 – 20.00 z jednogodzinną przerwą obiadową ok. 14.00-15.00. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu warsztatu w zależności od ilości zgłoszonych na warsztat osób.

Inwestycja: 450zł

Ważne:Szanowni Państwo, informuję że wszystkie Ustawienia Systemowe realizowane w ramach warsztatów online są chronione prawem autorskim, w związku z czym ich nagrywanie i publikacja, bez zgody autora warsztatów jest zabroniona. Ponadto każdy z uczestników winien zobowiązać się pisemnie do nieutrwalania i nieudostępniania treści z uwagi na ich poufność (dokument taki otrzymacie Państwo przed przystąpieniem do warsztatów).

Weź udział w ustawieniu systemowym online i wyślij swoje zgłoszenie pod: skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na stronie dostępnego w zakładce  kontakt lub wyślij maila pod adres: [email protected]

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki 100zl ( jest bezzwrotna) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana

Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Pozostałą część kwoty wpłacacie Państwo nie później niż na 3 dni robocze przed planowaną sesją.

W tytule maila prosimy zapisać: IMIĘ I NAZWISKO /USTAWIENIA SYSTEMOWE/ DATA

Uwaga! Zapisanie się na warsztat stanowi jednocześnie Państwa zgodę na wykorzystanie Państwa danych w celu obsługi przez firmę Klinika Zdrowia Ohana Katarzyna Jedlińska z siedzibą w Białymstoku przy ul. Zagórnej 35B/7. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.klinikaohana.pl na podstawie art.6 ust.1 lit. a, 7 (RODO) dostępnej w zakładce Polityka prywatności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilet na warsztaty

Rezerwacja miejsca na warsztaty to wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

150,00 

error: Content is protected !!