Ustawienia Systemowe – Pieniądze, długi, kredyty.

lip 6, 2020

Pieniądze to forma energii, umiejętność otwarcia się, na pieniądze, to umiejętność otwarcia się na wymianę z otoczeniem, z innymi ludźmi. To zgoda na to, że faktycznie mam coś, co mogę dać i jest ktoś kto chce to wziąć. To treść, zasób, kompetencja. Jestem w czymś dobry, znam się na tym.

Bywa i tak, że pieniądze wydają się czymś brudnym i złym i zupełnie niezależnie od tego, że na poziomie świadomym dana osoba chce mieć pieniądze. W takim przypadku być może kontakt z pieniędzmi wydobywa z podświadomości skrywane tajemnice, oszustwa, niesprawiedliwości i krzywdy z przeszłości.

Z ;pieniędzmi wiąże się wiele nieświadomych dynamik.

Długi

Na przykład popadanie w długi w wyniku brania kredytów może wynikać z przerwanej więzi i zdolności brania od matki. Energia matki, czyli żeńska i energia ojca, czyli męska są energiami pierwotnymi w stosunku do pieniędzy. W takich przypadkach kredyt ma znaczenie miłości i opieki. Niekiedy rodziny wikłają się pokoleniowo w ciągi długów, które są jedynie odbiciem braku porządków na planie emocjonalnym. Przejawia się tu ogromny żal za utraconą więzią.

Czego nie chcę przyjąć od matki?

Dlaczego nie mogę być samodzielny i stać na własnych nogach? – a może to też poczucie, że nie uwolniłem się do końca od rodziców. Dziecko “należy” do rodziców dopóki nie uniezależni się finansowo i mieszkaniowo.

Posiadanie długów to też potrzeba przynależności. Jeśli mam u kogoś dług, to jestem od niego  zależny, muszę go “spłacać”. Warto zadać sobie pytanie:  

Co daje mi przynależność do kogoś?
Do kogo przynależę mając dług lub do kogo chcę przynależeć?
Czego nie chcę/nie mogę przyjąć od ojca? ale również
Gdzie jakaś miłość nie mogła dojść do skutku?

Kredyty

Kredyt to pożyczka, dług, a więc brak czegoś. Kredyt podtrzymuje uczucie, że mnie nie stać, że nie zasługuję, nie umiem, nie jestem wystarczająco dobry.

Czego mi w życiu brakuje? Na co muszę zaciągać kredyty?
Kto w rodzinie stracił wszystko? Kto był kompletnie spłukany?

Może być to nieświadoma identyfikacja z danym członkiem rodziny.

 

Tracenie pieniędzy, kiedy pieniądze się mnie nie trzymają:

W sytuacji, kiedy dana osoba niby ma pieniądze, ale przelewają jej się przez palce, zarabiam dobrze, ale na koncie pustki, wówczas przyglądamy się rodzinie. W takich wypadkach może chodzić o stratę na rzecz kogoś z systemu.

Kto w rodzinie nie ma pieniędzy?
Czy były sytuacje związane z przesiedleniem lub rozłamem w rodzinie?

Kto z rodziny wyjechał za pieniędzmi… być może do innego kraju, być może zagranicę, i stracił kontakt z rodziną? Na kogo czekała rodzina? Na kogo czekała jakaś kobieta, mężczyzna która został/a sam/a? Nieświadoma chęć “bycia wiernym” rodzinie, żeby do niej przynależeć, może powodować, że pieniądze się nas nie trzymają. Chcąc być lojalnym wobec rodziny, wydajemy pieniądze, żeby czuć się częścią grupy. Tracąc pieniądze próbujemy zadośćuczynić komuś, kogo los odbieramy jako krzywdę. Jakbyśmy nasze pieniądze przekazywali na rzecz jego.
Program rozłąki z rodziną – albo rodzina, albo pieniądze – co wybierasz?

Rozwiązaniem jest tu poznanie tego mechanizmu, zobaczenie osoby i przyjęcie jej do serca, a pozostawienie z szacunkiem jej losu.

Zapraszam na warsztat pieniądze, długi, kredyty. Będziemy pracowali w 5-10 osobowej grupie. Reguły, na których opierają się ustawienia systemowe są niewidoczne, ale ich działanie jest głęboko odczuwalne, tak samo jak skuteczne jest rozwiązanie problemów dzięki tej metodzie. Nawet niewielka zmiana w jednej części systemu ma wpływ na resztę. Wszystkie wzorce powtarzają się do momentu, kiedy ukryta dynamika zostanie dostrzeżona i rozwiązana. Dzieje się to między innymi za przyczyną zrozumienia przeszłości oraz wpływu jaki ma ona na teraźniejszość.

Każdy z Was jest dla mnie ważny, wobec czego każda ze zgłoszonych osób będzie miała własne ustawienie.

Jeśli chcesz przyjść z innym tematem, zapraszam 🙂

Warsztaty rozpoczynają się od krótkiej medytacji, by przygotować ciało do współodczuwania, wykonujemy również drobne ćwiczenia w podgrupach, po to by nawet te osoby które nie znają metody mogły w łatwy sposób odnaleźć się w procesie i otworzyć swoje ciało na odczuwanie, by ostatecznie mogły uwolnić to, co do tej pory było dla nich niedostrzegalne…

 

O mnie

Pracuję metodą ” Ciche Ustawienia Rodzin ” Berta Hellingera. Swoje umiejętności podnoszę czerpiąc wiedzę od takich nauczycieli jak: Gerhard Walper, Wolfgang DeuBer. Podczas warsztatów wykorzystuję znajomość PSYCHOBIOLOGII, Totalnej Biologii, Recall Healling (Gilbert Renaud), BIologiki (Roberto Barnai), szeroko rozumianej SYMBOLIKI (interpretuję symbolikę marzeń sennych). Aktualnie studiuję psychologię kliniczną. Na co dzień pracuję  jako bioenergoterapeuta (chirurgia fantomowa, uzdrawianie praniczne).  Codziennie praktykuję jogę kundalini lub jogę czakralną, których również jestem instruktorem. Ponadto posiadam dar jasnoczucia i jasnowidzenia,  pozwala mi to na doświadczanie trafnych WGLĄDÓW.

Adres online: zostanie podany tylko dla osób biorących udział w warsztacie

Czas trwania warsztatu: Warsztaty odbywają się w g. 12.00 – 20.00 z jednogodzinną przerwą obiadową ok. 14.00-15.00. Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu warsztatu w zależności od ilości zgłoszonych na warsztat osób.

Inwestycja: 450zł

Ważne:Szanowni Państwo, informuję że wszystkie Ustawienia Systemowe realizowane w ramach warsztatów online są chronione prawem autorskim, w związku z czym ich nagrywanie i publikacja, bez zgody autora warsztatów jest zabroniona. Ponadto każdy z uczestników winien zobowiązać się pisemnie do nieutrwalania i nieudostępniania treści z uwagi na ich poufność (dokument taki otrzymacie Państwo przed przystąpieniem do warsztatów).

Weź udział w ustawieniu systemowym online i wyślij swoje zgłoszenie pod: skorzystaj z formularza zgłoszeniowego na stronie dostępnego w zakładce kontakt lub wyślij maila pod adres: [email protected]

Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki 100zl ( jest bezzwrotna) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Pozostałą część kwoty wpłacacie Państwo nie później niż na 3 dni robocze przed planowaną sesją. W tytule maila prosimy zapisać: IMIĘ I NAZWISKO /USTAWIENIA SYSTEMOWE/ DATA

Uwaga! Zapisanie się na warsztat stanowi jednocześnie Państwa zgodę na wykorzystanie Państwa danych w celu obsługi przez firmę Klinika Zdrowia Ohana Katarzyna Jedlińska z siedzibą w Białymstoku przy ul. Zagórnej 35B/7. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu do formularza zapisów na stronie www.klinikaohana.pl na podstawie art.6 ust.1 lit. a, 7 (RODO) dostępnej w zakładce Polityka prywatności.

Bilet na warsztaty

Rezerwacja miejsca na warsztaty to wpłata zaliczki (bezzwrotnej) na konto:

Klinika Zdrowia Ohana
Katarzyna Jedlińska
63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

Do przelewów zagranicznych:
Kod SWIFT: NESBPLPW
IBAN: PL63 1870 1045 2078 1054 2743 0001

150,00 

error: Content is protected !!